Головна Право Податковою міліцією Волині в Горохові викрито нелегальну АЗС

Податковою міліцією Волині в Горохові викрито нелегальну АЗС

1199

В рамках операції «Акциз-2020» співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області у взаємодії з працівниками управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області припинено факт безліцензійної діяльність пункту реалізації пального, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Податківцями встановлено, що місцевий підприємець здійснював реалізацію дизпалива та бензину в роздріб без ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним.

Відтак, працівники податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби Волині на нелегальній АЗС вилучили 2500 літрів

пального, а також обладнання, що використовувалось для його зберігання та реалізації. Загальна вартість вилученого становить понад 150 тис. грн.

Відносно правопорушника складено адміністративний протокол за ч.1 ст.164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

На даний час фіскали готують матеріали адміністративної справи з метою прийняття рішення щодо покарання власника цієї АЗС.

Головне управління ДФС у Волинській області вкотре звертає увагу платників податків, які займаються зберіганням та реалізацією пального, на обов’язковості дотримання вимог чинного законодавства під час провадження господарської діяльності. Разом з тим, звертається до всіх громадян з проханням повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на порушення порядку зберігання чи реалізації пально-мастильних матеріалів за телефоном (0332) 777-102.

За матеріалами управління

 оперативно-розшукової діяльності

ГУ ДФС у Волинській області