Головна Право У Турійську покарали волинянина, який намагався підкупити поліцейських

У Турійську покарали волинянина, який намагався підкупити поліцейських

1836

Турійський районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між начальником Турійського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури та 34-річним волинянином, обвинуваченим у  пропозиції та наданні неправомірної вигоди працівникам поліції.

Про це повідомили у Прокуратурі Волинської області

Увечері 09 квітня 2019 року поліцейські у Турійську зупинили за порушення Правил дорожнього руху авто, за кермом якого перебував явно нетверезий водій.

Від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку чоловік відмовився.

Правоохоронці доставили його до Турійського відділення поліції, аби скласти протокол про вчинення ним адміністративного правопорушення.

Уже у відділенні водій намагався за 200 грн залагодити з поліцейськими питання щодо не притягнення його до відповідальності, проте правоохоронці припинили такі його дії, а грошові кошти вилучили.

            Згодом водій визнав свою винуватість у пропозиції та наданні неправомірної вигоди службовим особам (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 369 КК України) і нині суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Кошти, передані ним як неправомірна вигода правоохоронцям, конфісковано.

Прокуратура попереджує – згідно із чинним законодавством кримінальна відповідальність за надання неправомірної вигоди настає незалежно від її суми. Кожен, хто намагається у такий спосіб залагодити якісь питання із посадовцями, чинить кримінальне правопорушення і відповідатиме перед законом.

Пресслужба прокуратури області