Головна Право Старовижівські поліцейські викрили крадія деревини із території місцевого храму

Старовижівські поліцейські викрили крадія деревини із території місцевого храму

1192

Чоловік виніс із території церкви деревину на загальну суму понад шість тисяч гривень. Зловмиснику оголосили про підозру у вчиненні крадіжки.

Під час досудового розслідування поліцейські з’ясували, що в період з 6 по 17 листопада 53-річний мешканець села Кримне шість разів незаконно, зламавши замок, проникав на територію церкви. Звідти він викрадав лісопродукцію, а саме – вагонку, крокви та обрізні дошки, загальною вартістю на понад шість тисяч гривень.

Частину викраденої деревини чоловік вже використав для оздоблення власного помешкання, частину – зберігав на території домоволодіння. Її поліцейські вилучили та вже повернули власнику.

Старовижівські поліцейські викрили крадія деревини із території місцевого храмуСтаровижівські поліцейські викрили крадія деревини із території місцевого храму

Чоловікові оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Йдеться про крадіжку, що поєднана з проникненням на території, у приміщення чи сховище. Зловмиснику загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.

Сектор комунікації поліції Волинської області