Головна Право Винуватець смертельної ДТП на Волині втрапив за ґрати на понад чотири роки

Винуватець смертельної ДТП на Волині втрапив за ґрати на понад чотири роки

1277

За наполегливої позиції прокурорів Луцької місцевої прокуратури, які підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про порушення 33-річним жителем села Тростянець Луцького району правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті потерпілого (ч.2 ст. 286 КК України), суд призначив винуватцю ДТП покарання у виді чотирьох років та шести місяців позбавлення волі.

Зранку 07 жовтня 2019 року чоловік за кермом автомобіля “Toyota Auris” на іноземній реєстрації  на дорозі поблизу села Богушівка Луцького району порушив Правила дорожнього руху й допустив зіткнення свого авто із зустрічним автомобілем, водій якого від отриманих травм згодом помер у лікарні.

Була травмована і дружина винуватця ДТП, пасажирка його авто.

Попри те, що обвинувачений у вчиненні цього злочину заперечував свою винуватість – вона була доведена зібраними доказами.

Згідно з вироком суду водій чотири з половиною роки відбуватиме реальне покарання за ґратами. Його також на два роки позбавлено права керувати  транспортними засобами.

Окрім того, з винуватця ДТП буде стягнуто на користь потерпілих – батьків загиблого – понад 700 тисяч гривень матеріальної та моральної шкоди.

Пресслужба обласної прокуратури