Головна Право Волинянина судитимуть за контрафактний алкоголь

Волинянина судитимуть за контрафактний алкоголь

1652

Прокуратура Волинської області скерувала до суду з угодою про визнання винуватості матеріали розслідуваного Головним управлінням ДФС у Волинській області кримінального провадження про незаконне придбання з метою збуту та зберігання з цією метою 55-річним мешканцем села Рованці Луцького району незаконно виготовлених алкогольних напоїв. Про це Шацькому краю стало відомо у Прокуратурі Волинської області

Упродовж жовтня 2018 – червня 2019 року підприємець, не маючи відповідного державного дозволу на виробництво та торгівлю алкогольними напоями, незаконно придбав та зберігав з метою збуту у себе в обійсті близько 2200 літрів контрафактної продукції на загальну суму 70 000 гривень.

У ході проведення обшуку 05 червня 2019 року обшуку за місцем проживання чоловіка працівниками податкової міліції виявлено та вилучено ці спиртовмісні суміші, які не відповідають вимогам чинного державного стандарту, а також обладнання для їх зберігання.

У ході досудового розслідування підприємець визнав свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України, відтак із ним укладено угоду, в якій узгоджено покарання у виді штрафу в розмірі 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 000 грн).

Далі – слово за судом.

Пресслужба прокуратури області