Головна Право За 10 місяців 2019 року Ківерцівським відділом поліції зареєстровано 30 кримінальних проваджень...

За 10 місяців 2019 року Ківерцівським відділом поліції зареєстровано 30 кримінальних проваджень про незаконну порубку лісу

2021

У Маневицькій місцевій прокуратурі під головуванням її керівника Романа Жирицького відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів з питань протидії  незаконним порубкам лісу та іншим злочинам проти довкілля, на якій обговорено також стан досудового розслідування та розкриття кримінальних правопорушень у цій сфері.

Про це Шацькому краю повідомили у прокуратурі Волинської області

У нараді взяли участь начальники Ківерцівського відділу та Рожищенського відділення поліції та керівники державних лісових господарств.

Розпочинаючи нараду, Роман Жирицький наголосив, що протидія незаконним порубкам лісу є одним із пріоритетних завдань волинських правоохоронців.

За 10 місяців 2019 року Ківерцівським відділом поліції зареєстровано 30 кримінальних проваджень про незаконну порубку лісу, 2 з них скеровано до суду. Рожищенським відділенням поліції зареєстровано 4 таких провадження.

За фактами крадіжок лісу протягом січня-жовтня поточного року Ківерцівським відділом поліції внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо 5 правопорушень. З них 4 скеровано до суду, 1 – перебуває у провадженні.

Стан досудового розслідування кримінальних проваджень про незаконні порубки викликає низку зауважень і потребує покращення.

Гостро стоїть також питання щодо стягнення збитків, завданих незаконною порубкою лісу, як за матеріалами кримінальних проваджень, так і за постановами про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

За підсумками обговорення проблем учасники наради розробили ряд заходів (як то відпрацювання пилорам з метою виявлення фактів  зберігання на них лісопродукції без відповідних дозвільних документів, посилення охорони лісових насаджень та ін.) задля підвищення ефективності протидії злочинам проти довкілля.

Пресслужба прокуратури області