Головна Політика Дороги за маршрутами учасників фестивалю «Берегиня» в поганому стані

Дороги за маршрутами учасників фестивалю «Берегиня» в поганому стані

2957

До   першого заступника голови обласної ради Олександра Пирожика звернулися представники Берестечківської громади Горохівського району, які стурбовані катастрофічним станом доріг від райцентру Горохів до Берестечка та в самому місті Берестечку.
 Разом з тим, 10-12 серпня 2018 року на Волині заплановане проведення відновленого   Міжнародного фестивалю українського фольклору «Берегиня».
Згідно із затвердженим планом його проведення, 11 серпня очікується виїзд учасників фестивалю до Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» (екскурсії) до села Пляшева Рівненської області.
Крім того, на центральному майдані міста Берестечка очікується також концертно-театралізоване дійство «Козацька слава у віках», за участі волинських, закордонних колективів та колективів із областей України (виставка-ярмарок, козацькі забави, куліш).
Місцеву громаду непокоїть стан доріг, якими доведеться везти учасників Міжнародного фестивалю «Берегиня» до Берестечка. Особливо – на відрізку автомобільної дороги «Горохів-Берестечко» (територіальна дорога державного значення Т-03-02 «Горохів-Берестечко»).
Окрім того, потребують ремонту вулиці в місті Берестечку, зокрема: вулиця Козацька, вулиця Січових Стрільців та вулиця Незалежності (територіальна дорога державного значення Т-18-06 «Рівне-Берестечко-Перемишляни).
 Про це йдеться у депутатському запиті пана Пирожика, який підтримала більшість обранців громади.
"Звертаю також Вашу увагу на те, що наступного дня, 12 серпня, очікується виїзд учасників фестивалю в урочище Вовчак Боблівської сільської ради Турійського району – до місця, де зродилась Українська повстанська армія.
Тут також очікуються виступи волинських, закордонних колективів та колективів із областей України в урочищі Вовчак «Десь там на півночі Волині створилась армія УПА» (експозиція хронології історичних подій, ярмарок народних майстрів, польова кухня).
Проблема аналогічна: далеко не на всіх відрізках дороги до Вовчака дорожнє покриття – в такому стані, який не викликатиме сорому за наш Волинський край.
У зв’язку з викладеним,
ПРОШУ:
1.  Здійснити перевірку стану автомобільних доріг за маршрутами учасників Міжнародного фестивалю українського фольклору «Берегиня».
2.  Дати відповідні доручення та вишукати можливості щодо здійснення ремонту дорожнього покриття за маршрутами учасників Міжнародного фестивалю українського фольклору «Берегиня».
3.  Узяти вказане питання під особистий контроль – як таке, яке формуватиме відповідний імідж Волині у вітчизняних та міжнародних культурно-мистецьких колах", – пише в запиті депутат.
 
Запит спрямовано голові Волинської обласної державної адміністрації  Олександрові Савченку   для розгляду і вирішення по суті.

Результати голосування за запит

Всі запити Олександра Пирожика

Всі депутатські запити