Головна Політика Ми за чистоту довкілля!

Ми за чистоту довкілля!

2931

Вже стало доброю традицією у весняну пору дбати про благоустрій та порядок населених пунктів та територій, а також територій, що знаходяться за їх межами.

Відтак, сьогодні 20 квітня 2018 року, напередодні Дня довкілля, за участю представників апарату райдержадміністрації, її структурних підрозділів, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих організацій та установ району організовано прибирання узбіччя доріг та прилеглих до них лісосмуг. Саме таким чином привертається увага українського суспільства до нагальних та серйозних проблем, які не можуть бути вирішені без допомоги кожного члена спільноти, адже є надзвичайно важливими.

Такі традиційні весняні толоки сприяють підтриманню загальної чистоти в районі, про яку потрібно дбати протягом усього року та підвищують рівень свідомості українців у даних питаннях.

Загалом, проведення таких заходів, окрім покращення навколишнього середовища, дасть можливість кожному із нас зробити реальний внесок у справу збереження та відновлення довкілля.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.