Головна Політика В Шацькій селищній раді діє велика кількість інструментів громадської участі

В Шацькій селищній раді діє велика кількість інструментів громадської участі

1700

Доводимо до Вашого відома, що в Шацькій селищній раді діє велика кількість інструментів громадської участі, за допомогою яких Ви можете активно брати участь у житті своєї громади, вирішенні актуальних питань, проблем, які турбують Вас, Вашу вулицю, Ваш населений пункт. Одним з таких інструментів громадської участі є Місцеві ініціативи.

Місцева ініціатива – офіційна письмова пропозиція з питань, які віднесені до відання місцевого самоврядування, внесена в порядку, передбаченому Положенням про місцеві ініціативи в Шацькій селищній раді Шацького району Волинської області, для розгляду на відкритому засіданні селищної ради та/або виконавчого комітету для прийняття відповідного рішення.

Для детальнішого ознайомлення з цим інструментом громадської участі Ви можете звернутися на офіційний веб-сайт Шацької селищної ради (www.shsrada.gov.ua). В розділі «Статут громади» знаходиться «Положення про місцеві ініціативи в Шацькій селищній раді Шацького району Волинської області» з вичерпною інформацією. А  також за консультацією з даного питання звертайтеся в Шацьку селищну раду за адресою: вул. Природна, 33 смт Шацьк.