Головна Політика Незабаром у Ковелі запрацює ще одна амбулаторія

Незабаром у Ковелі запрацює ще одна амбулаторія

1044

На Волині завершені будівельні роботи на усіх об’єктах в рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

На одному з таких об’єктів у місті Ковелі побував сьогодні, 16 лютого 2021 року, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Зокрема, очільник області проінспектував завершення будівельних робіт з реконструкції під амбулаторію приміщення басейну у Ковелі по вулиці Відродження.

До слова, загалом в рамках спільного проекту МОЗ і Міжнародного банку реконструкції та розвитку на Волині збудовано 32 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Загальний обсяг фінансування склав більш як 250 мільйонів гривень. По 14 об’єктах уже отримано сертифікати на введення в експлуатацію, по 18 об’єктах документи подані в ДАБі.

Наразі Ковельська амбулаторія також у процесі отримання сертифікату про введення в експлуатацію. Загалом на її будівництво використано більше 9,5 млн грн.

«Переконаний, що найближчим часом цей процес завершиться і в амбулаторії буде надаватися висококваліфікована медична допомога, – зазначив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. – Адже усі амбулаторії, які модернізуються в рамках проекту Світового банку, укомплектовуються медичним обладнанням, меблями, а також забезпечуються службовим автотранспортом».

Керівник виконавчої гілки влади області відмітив також високу якість будівельних робіт та зауважив, що приміщення збудоване відповідно до європейських стандартів та вимог щодо інклюзивності. До слова, медичну допомогу у новому закладі будуть надавати 4 лікарі.

Вітаючи ковельчан з приємною подією, голова облдержадміністрації зазначив: «Відтепер ви матимете можливість отримувати якісні медичні послуги у новому, комфортному, теплому приміщенні якнайближче до свого місця проживання. Тож бажаю місцевим жителям та медикам міцного здоров’я, миру та добробуту, а Світовому банку щира вдячність за суттєву допомогу у реформуванні медичної сфери».

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації