Головна Політика В Шацьку готуються до оздоровлення та дозвілля школярів у літній період

В Шацьку готуються до оздоровлення та дозвілля школярів у літній період

2644

14 травня 2018 року голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець за участі голови Шацької районної ради Сергія Карпука та свого заступника Володимира Бугайчука провів чергову оперативну нараду.

Участь у обговоренні важливих для району питань також взяли голови сільських рад, керівники районних установ та організацій, начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про стан виконання заходів, що пов’язані з призовом на військову строкову службу до Збройних сил України на території району доповідав Юрій Ярощук, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Шацького  районного військкомату.

Олександр Бакун, директор філії «Любомльський автодор» інформував про стан виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг по Шацькому районі у 2018 році. Крім того, він зазначив, що філія «Любомльський автодор» по Шацькій дорожній дільниці протягом січня-квітня 2018 року виконала ремонтно-будівельних робіт на суму 1млн 282тис.200 грн. Також Олександр Миколайович надав перелік доріг місцевого значення, на яких було  проведено ямковий ремонт асфальтобетоном та профілювання дорожного полотна.

Вислухавши доповідача, Василь Володимирович дав доручення проводити ремонт доріг  та впорядкування їх узбіч на належному рівні.

Про хід підготовки до проведення у 2018 році літнього оздоровлення дітей інформувала Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації. З її слів стало відомо, що для забезпечення та оздоровлення дітей влітку 2018 року, які потребують особливої уваги та підтримки на умовах спів фінансування з обласним бюджетом, було виділено з районного бюджету 35 тис. грн (загальна сума становитиме 70 тис. грн) для придбання путівок в стаціонарні заклади оздоровлення та відпочинку.

Влітку 2018 року заплановано відкрити 2 табори денного перебування на базі 2 закладів загальної середньої освіти Шацького району (селах Пульмо та Світязь ). В них буде відпочивати 80 дітей. До відпочинку в таборах з денним перебуванням в першу чергу будуть залучатись діти соціально-вразливих категорій, талановиті та творчі діти.

Харчування дітей в закладах відпочинку буде організовано на базі власних харчоблоків закладів освіти, відповідно обладнаних.

Усі табори денного перебування будуть укомплектовані працівниками, які мають певну фахову освіту.

З метою профілактики харчових отруєнь та інфекційних захворювань планується укласти угоду з Любомльським міжрайонним відділом ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» на проведення лабораторних досліджень питної води, досліджень харчових продуктів та готових страв за санітарно-мікробіологічними показниками.

Співдоповідач по даному питанню Анатолій Павлей, начальник гуманітарного відділу виконавчого комітету Шацької селищної ради, відзначив, що влітку 2018 року в об’єднаній територіальній громаді заплановано оздоровити 110 дітей, що становить 10 відсотків від загальної кількості.

У закладах освіти ОТГ навчається 5 дітей-сиріт, 17 дітей позбавлених батьківського піклування, 6 дітей – інвалідів, 50 дітей учасників АТО, 286 дітей з малозабезпечених сімей. Із вільних залишків на 2018 рік передбачено грошові кошти в розмірі 50 000 тисяч гривень для придбання путівок в оздоровчі табори 30 000 тисяч гривень  надійшло  з обласного бюджету. За ці кошти заплановано придбати 19 путівок.

У загальноосвітніх школах заплановано ряд заходів щодо  організації відпочинку і змістовного дозвілля дітей різних вікових категорій під час літніх канікул.

На базі освітніх закладів селища Шацьк, Прип’ять та Мельники влітку будуть працювати оздоровчі пришкільні табори, в яких заплановано оздоровити 75 дітей соціально незахищених категорій. Для цього передбачені кошти в сумі 40 тисяч гривень. На базі опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія смт Шацьк» працюватиме мовний табір (в кількості 20 дітей) по вивченню англійської мови.

Про впорядкування архівів району інформувала Галина Маригода, начальник архівного відділу Шацької райдержадміністрації.

Оскільки з Державного архіву Волинської області до керівництва Шацької райдержадміністрації надійшов лист від 24 квітня 2018 року про  недоліки у роботі Галини Олександрівни, то з цього приводу Василем Голядинцем було поставлено ряд запитань доповідачеві. Вислухавши її пояснення очільник району зробив відповідні зауваження та поставив чіткі терміни для їх виправлення.

Про свою роботу також звітувала Світлана Лончук, директор трудового архіву Шацького району.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.