Головна Політика Ситуація щодо російського вторгнення на Волині станом на 9 березня

Ситуація щодо російського вторгнення на Волині станом на 9 березня

597

«Щодо ситуації з вантажами на кордоні – Уряд декілька днів тому спростив правила для ввезення гуманітарної допомоги до України, – зазначив начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко. – Згідно цих правил достатньо надати інформацію про вантаж, авто та кінцевого отримувача для державної прикордонної служби. І лише на цьому етапі ОДА та РДА допомагають збирати цю інформацію та централізовано подавати прикордонникам».

Добрий ранок, волиняни.

Традиційно доповідаю про ситуацію в області за минулу добу. У нас усе спокійно та контрольовано.

Ситуація на Волині дозволяє повертатися до роботи більшості бізнесу та підприємцям. Найкраще, що ми можемо зараз робити – це працювати та наповнювати бюджети. Це дасть можливість підтримувати економіку країни та наших військових.

Гуманітарну допомогу продовжуємо приймати та відправляти в регіони, де цього чекають.

Щодо ситуації з вантажами на кордоні – Уряд (https://bit.ly/3J0fLS2) декілька днів тому спростив правила для ввезення гуманітарної допомоги до України. Згідно цих правил достатньо надати інформацію (декларацію про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою) про вантаж, авто та кінцевого отримувача для державної прикордонної служби. І лише на цьому етапі ОДА та РДА допомагають збирати цю інформацію та централізовано подавати прикордонникам.

Ніхто не тримає вантажів на кордоні. Навпаки, в телефонному режимі оперативно допомагаємо перетнути кордон.

Звертаюся до людей – покладіть телефони і не перепощуйте замовні публікації. Давайте краще продовжимо допомагати людям у східних областях держави.

А хто був неправий побачимо після перемоги.

Слава Україні.