Головна Політика Відбулося засідання двох робочих груп створених при Шацькій райдержадміністрації

Відбулося засідання двох робочих груп створених при Шацькій райдержадміністрації

2447

14 січня 2020 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Плейтуха за участі заступника голови райдержадміністрації Володимира Бугайчука, окремих керівників установ, організацій району, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації  відбулося засідання двох робочих груп створених при райдержадміністрації.

На порядку денному розглядалися питання щодо легалізації роботи лісопильних об’єктів та ліквідації нелегального обігу деревини, а також деякі питання стосовно ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території  Шацького району.

Перший заступник голови райдержадміністрації визначив основні завдання робочих груп, зокрема  з координації дій правоохоронних, контролюючих та інших державних органів та органів місцевого самоврядування щодо вжиття відповідно до законодавства заходів з легалізації роботи лісопильних об’єктів, а також з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами.

За результатами проведеного засідання робочих груп  прийняті протокольні рішення, згідно яких керівникам контролюючих органів рекомендовано забезпечити здійснення постійного моніторингу та проведення у відповідності до компетенції та чинного законодавства перевірок, пов’язаних з діяльністю пилорам і реалізацією нафтопродуктів. Сформовано мобільні робочі групи для виявлення та обстеження лісопильних та автозаправних об’єктів.

Наголошено на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та мешканців району щодо заборони господарської діяльності з реалізації підакцизних товарів, в тому числі, нафтопродуктів, а також лісопильного виробництва без реєстрації в установленому порядку підприємницької діяльності, наявності відповідних ліцензій та дозвільних документів.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.