Головна Політика Волинянину присуджена Премія Кабінету Міністрів України

Волинянину присуджена Премія Кабінету Міністрів України

1262

Про це йдеться у розпорядженні КМУ № 680-р від 23 червня 2021 року «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України».

Цьогоріч за ініціативи та сприяння облдержадміністрації спільно з Луцькою районною державною адміністрацією були підготовлені та скеровані до Міністерства молоді і спорту України інформаційні та презентаційні матеріали про досягнення голови громадської організації «Спортивний клуб козацьких бойових мистецтв «Герць», голови громадської організації «Луцька міська федерація українського рукопашу гопак» Романа Ковальчука, які були високо оцінені на державному рівні.

Відтак, за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2020 рік, а саме за популяризацію здорового способу життя, спортивної діяльності, профілактики та охорони здоров’я населення Ковальчуку Роману Олександровичу присуджена Премія Кабінету Міністрів України.

До слова, Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується молоді, особливі досягнення якої сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом календарного року, що передує її присудженню. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки. Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації