Головна Політика Володимир-Волинський центр вакцинації відвідав представник Мінцифри

Володимир-Волинський центр вакцинації відвідав представник Мінцифри

749

Минулої п’ятниці Володимир-Волинський центр масової вакцинації відвідав керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік.

Під час візиту він ознайомився із пунктом Команди підтримки Дії, що вже два тижні функціонує у центрі. Окрім зустрічі з керівництвом міста і району та спілкування з журналістами високопосадовець особисто надав громадянам допомогу: встановив застосунок Дія та показав, як у ньому згенерувати СOVID-сертифікат.

Під час візиту Мстислав Банік разом із заступницею голови ОДА Вікторією Левчук, міським головою Ігорем Пальонкою та головами РДА і районної ради Юрієм Лобачем і Віктором Хицем ознайомилися із роботою центру вакцинації, де їм розповіли про те, як відбувається прийом пацієнтів, проводяться щеплення та вноситься інформація в систему е-Здоров’я. Після чого відбулось спілкування із представникамии ЗМІ.

Зокрема, Мстислав Банік зазначив, що надзвичайно важливим є те, що районній та міській владі вдалось створити і забезпечити роботу тієї точки, до якої можуть звернутись усі охочі скористатись застосунком Дія: тут не просто підкажуть, проконсультують, а й нададуть практичну допомогу.

Міський голова Ігор Пальонка наголосив, що застосунок таки дійсно потрібний, оскільки люди масово користуються телефонами. «Нещодавно я повернувся з-за кордону, де в Дубаї на міжнародній виставці технологічних досягнень Україна представляла саме Дію – прогресивну і корисну розробку. З переходом у червону зону епіднебезпеки мешканці громади масово пішли на вакцинацію, а використання цього застосунка, який оперативно підтягує інформацію про щеплення значно спрощує користувачам отримання і використання сертифіката не лише в межах України, а й за кордоном», – сказав очільник громади.

Під час спілкування з журналістами Мстислав Банік розповів, що у грудні Мінцифри впровадить у Дії ще одну важливу послугу – зміну місця реєстрації (проживання), а також пояснив, чому свідоцтва про народження дитини через неможливість оцифрувати певні машинописні знаки не підтягуються в Дію. А заступниця голови ОДА Вікторія Левчук наголосила та попросила представників ЗМІ донести до громадян інформацію про те, що Дія працює навіть за відсутності в людини закордонного біометричного паспорта чи ID-картки.

Насамкінець Мстислав Банік особисто включився в процес консультування громадян: чітко наперед проговорював алгоритм дій, завдяки чому люди оперативно встановлювали застосунок Дія, знаходили у ньому документи, реєстрували свої дані та генерували сертифікати.

Володимир-Волинський центр вакцинації відвідав представник Мінцифри

Володимир-Волинський центр вакцинації відвідав представник Мінцифри

Володимир-Волинський центр вакцинації відвідав представник Мінцифри

Джерело