Головна Освіта Викладачка київської гімназії провела експрес-урок української мови

Викладачка київської гімназії провела експрес-урок української мови

2174

17 травня працівники Володимир-Волинського центру професійного розвитку педагогічних працівників у співпраці з кафедрою вчителів-словесників гімназії імені Олександра Цинкаловського провели черговий щотижневий експрес-урок з української мови.  Цього разу спікером заходу була  вчитель української мови та літератури Ганна Мельничук з міста Києва.

Ганна народилась і виросла у  нашому місті та навчалась у гімназії імені Олександра Цинкаловського. По закінченню закладу вступила до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.  Сьогодні педагогиня  викладає українську мову і літературу в Олександрійській гімназії міста Києва. Попри сумні обставини вимушеного переїзду, учителька не  залишилась наодинці зі своїми переживаннями та тривогами. Вона прийняла рішення допомагати іншим, і долучилася до вчителів-філологів закладів освіти громади до проведення експрес-уроків з української мови для внутрішньо переміщених осіб.

Розкриваючи тему уроку «Розмовна лексика», Ганна Мельничук зазначила, що  слово – одна з тих безмежних категорій, вивчення яких ніколи не стане вичерпним. Запропоновані учителем  різноманітні  лексичні вправи, інтерактивні ігри, створення діалогів, занурили присутніх у дивовижний світ слів. Кожне слово – певна цеглинка у великій споруді мови.   Педагог відмітила, що саме в слові закарбована пам’ять минулих століть, вписується сьогодення та створюються мрії про майбутнє.

Насамкінець заступник директора міської гімназії Мирослава Стольницька дякувала працівникам Володимир-Волинського центру педагогічних працівників та педагогам закладів освіти за організацію та проведення  щотижневих  експрес-уроків рідної мови  у цей складний для України  час.

Викладачка київської гімназії провела експрес-урок української мови

Викладачка київської гімназії провела експрес-урок української мови

Викладачка київської гімназії провела експрес-урок української мови