Головна Свято Мудрі і багаті літами люди

Мудрі і багаті літами люди

3158

1 жовтня світ відзначив Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана – свято, яке покликане звернути увагу всього людства до потреб старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Напередодні свята, 29 вересня, Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району у приміщенні їдальні Шацького лісового коледжу для людей похилого віку було організовано урочисті заходи та святковий солодкий стіл. Крім того, одиноким особам похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги, роздані продуктові солодкі набори.

Зі святом прийшли привітати стареньких секретар Шацької селищної ради Людмила Цевух, помічник народного депутата Степана Івахіва Тетяна Дацько, голова районної ради ветеранів Адам Дударчук, голова районної ради інвалідів Ніна Верешко. Гості та директор Територіального центру Володимир Голядинець привітали присутніх зі святом і побажали міцного здоров’я, сил і наснаги.

З пісенними привітаннями виступили Олеся Матяшук, дует у складі Соломії Сидорук та Дарини Ващук, запальний гумор подарували Галина Жук, Пелагія Риндіна та Анастасія Орищук, учениці 5-А класу, запальні українські мелодії звучали у виконанні Максима Веремчука, тріо у складі Оксани Озімок, Марії Шпак та Вікторії Ягодинець, свої вірші читала Катерина Цвид, найменша учасниця заходу Вікторія Пех продекламувала вірш про Україну. А ще потішив своїм виступом глядачів народний аматорський ансамбль «Горлиця».

Наприкінці концертної програми усіх учасників святкового заходу привітала керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Світлана Шумук та її вихованці, які вручили власноруч виготовлені листівки.
Такі ж урочисті заходи були проведені в селах Світязь та Пульмо.
Територіальний центр висловлює слова щирої  вдячності благодійникам фонду «Патріоти Волині», підприємцям Світлані Шум, Тетяні Сіжук, Ользі Романюк, Валентині Сергійчук, Наталії Кузько, Шацькому лісовому коледжу, Шацькій селищній раді, Світязькій та Пульмівській сільським радам за надану допомогу у проведенні заходів. Дякує їм за розуміння і сподівається на підтримку в майбутньому.

Наш кореспондент