Головна Свято З Днем Народження, Україно!

З Днем Народження, Україно!

2687

24 серпня ми відзначатимемо найбільше свято нашої держави – День Незалежності України, яке після 1991 року стало справді всенародним, а відзначення його перетворилось на добру традицію. В ньому одна з характерних прикмет новітньої вітчизняної історії.

Цього дня ми повертаємось думкою в минуле, прагнучи ще і ще раз осмислити уроки історії, але головне – з надією дивимось у майбутнє. Розуміємо: ми лише на початку шляху, і пройдено його буде тим успішніше, чим злагодженішими  будуть  наші  зусилля  у праці, чим щирішим бажання зробити свою незалежну державу сильною, демократичною, заможною, рівною серед найпередовіших країн світу.

Такі свята є в кожній країні планети. Як сплав історичної пам’яті й прагнення в майбутнє вони відбивають незнищенний волелюбний дух народів, їх віковічне бажання жити і творити на «власній, на своїй землі». Такий день єднає людей, згуртовує їх у тісну спільноту, яку називають нацією.

Для нас, українців, це свято теж особливе. Це щораз нова нагода звернутися до своєї історії, осмислити своє призначення на землі, продемонструвати рішучість зміцнювати власну державу, до якої ми так довго йшли.

Україна як держава відбулася, її життєздатність не піддається сумніву. Ми можемо пишатися тим, що самі тепер вирішуємо свою долю, на рівних входимо у сім’ю державних націй, що глобалізований світ прислухається до нашої думки у вирішенні нагальних питань.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Це не просто красива декларація, а конституційна норма, в яку треба повірити й наповнити її реальним змістом. Працьовитість, освіченість, рівень культури й духовності українського народу дозволяють створити на найкращих у світі землях багату, демократичну, справедливу, соборну державу, якою б усі ми пишалися.

Тож дозвольте привітати всіх вас із національним святом – Днем Незалежності України, побажати добра й благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, особистих досягнень і звершень задля блага своєї родини і процвітання України.

Володимир ОКСЕНТЮК,
начальник Шацького районного управління юстиції.