Головна Свято Школярі в Шацьку відсвяткували перше вересня

Школярі в Шацьку відсвяткували перше вересня

3234

1 вересня пролунав перший дзвінок у тисячах шкіл України, спо­­віщаючи про початок нового навчального року. Веселими ра­дісними голосами наповнилися стіни Шацької ЗОШ І-ІІІ ст., вітаючи школярів відремонтованими класними кімнатами, святково вбра­ними коридорами. Вітали з початком нового нав­ча­ль­ного року усіх учнів, а особливо – першокласників та випус­кни­ків – директор школи Валерій Михальчук, перший заступник голови Шацької РДА Сергій Сидорук. Сказав напутнє слово школярам та дав бла­гос­ло­вення настоятель храму Різдва Богородиці смт Шацьк про­тоієрей Микола Вихор. Від імені батьків першокласників міцного здоров’я, натхнення та хороших успіхів у навчанні  бажав Ігор Жму­р­ко, ди­ректор Шацького лісового коледжу.

За вагомі досягнення у навчанні кращим учням школи, а також переможцям районних та обласних творчих конкурсів, похвальні листи та нагороди районного та обласного рівнів вручив Валерій Ми­хальчук та Сергій Сидорук. Окрім того, як зазначив директор школи, незабаром декілька класів початкової школи вже будуть навчатися у новозбудованому корпусі. Решта класів у нові класні кім­нати перейдуть згодом, коли усі будівельні роботи будуть за­вершені. Тож за швидкі темпи будівництва Валерій Михальчук по­дя­кував підрядній організації «Житлобуд №2».

Хвилюючою та радісною на святковій лінійці була хвилина, коли майбутні випускники разом із першокласниками випустили у небо жовто-блакитні кульки з прикріпленим листом-побажанням, котрі ще довго виднілися у чистому блакитному небі. В свою чергу, май­­бутні учні першого класу обіцяли сумлінно вчитися, бути слух­няними та старанно виконувати домашні завдання. Після свят­кової лінійки, за традицією, випускники школи, подарувавши пер­шок­ласникам книги, під аркою з вишитих рушників повели їх на пер­ший у їхньому житті урок.

Зі святом першовересня!

Віта Шепеля.