Головна Свято У Шацьку відбулися уро­чистості з нагоди Дня медичного працівника

У Шацьку відбулися уро­чистості з нагоди Дня медичного працівника

2924

13 червня у районному Будинку культури відбулися уро­чистості з нагоди Дня медичного працівника, який традиційно в Україні відзначається у третю неділю червня. Першим своїх колег з нагоди свята вітав зі сцени Володимир Дибель, генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів. Побажавши усім медичним працівникам професійних успіхів та людської шани, з вірою та впевненістю крокувати в майбутнє, спрямовуючи всі зусилля на допомогу людям, Володимир Юрійович вручив Світлані Крецу, головному лікарю Шацької районної лікарні, та Аллі Курчак, завідуючій Шацької амбу­латорії ЗПСМ №1 ко­му­нального закладу Центру ПМСД Любомльського і Шацького районів, Почесні грамоти управління охорони здоров’я Волинської ОДА за сумлінну працю, високопрофесійне виконання посадових обов’язків, відданість сфері та з нагоди професійного свята.

Щирі слова вдячності людям у білих халатах за чуйні серця, врятовані життя, повернуте пацієнтам здоров’я висловлювали також Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької РДА, та Людмила Єрофєєва, заступник голови Шацької районної ради, відзначивши цінними подарунками, грамотами РДА та районної ради кращим працівникам галузі охорони здоров’я району. В свою чергу, Микола Боярчук, секретар Шацької селищної ради, вручив грамоту та грошову винагороду Олександру Мисюрині, лікарю-наркологу Шацької районної лікарні, за багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята.

Світлана Крецу зачитала наказ про відзначення грошовими преміями та грамотами, оголошення Подяки працівникам Шацької районної лікарні ТМО Любомльського та Шацького районів. А вручали нагороди Володимир Дибель та Тетяна Васенько, головний лікар ЦПМСД Любомльського і Шацького районів.

Пісенне та віршоване вітання лікарям та всьому медичному персоналу адресував житель Шацька Олександр Терета. Марію Вочаковську, старшу сестру медичну терапевтичного відділення Шацької районної лікарні, букетом троянд привітав із професійним святом та днем народження, який жінка відзначила 11 червня, Валерій Савчук, голова районної профспілки медичних працівників (до речі, він сам у день проведення урочистих зборів відзначав свій 60-річний ювілей).

А зі сцени усім медикам лунали пісенні вітання з нагоди свята, танцювальні, віршовані та музичні композиції дарували учасники художньої самодіяльності району, за що Володимир Дибель усім організаторам та учасникам висловив щиру вдячність.

Віта ШЕПЕЛЯ.