Головна Військо На Волині вшанували пам`ять Героїв, котрі загинули у Волновасі

На Волині вшанували пам`ять Героїв, котрі загинули у Волновасі

10815

Пам`ятним молебнем та покладанням квітів біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» волиняни вшанували пам’ять героїв, загиблих в Антитерористичній операції. Скорботний мітинг відбувся  22 травня 2019 року на Театральному майдані обласного центру.

Вшанувати пам’ять Героїв прийшли військовослужбовці, духовенство, громадські активісти, представники влади та небайдужі містяни. Долучився до заходу й голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Під час мітингу священники відправили панахиду, а присутні стали на коліна, аби вшанувати пам’ять загиблих та поклали квіти до фотостенду. Окрім того, рідні військовослужбовців та небайдужі волиняни відвідали Алею почесних поховань міського кладовища у селі Гараджа.

Заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, яка була присутня на панахиді, відзначила, що пам`ять про Героїв повинна жити вічно.

— Вони першими поїхали за сотні кілометрів обороняти нашу країну. І вони першими віддали життя за те, щоб ми жили, а ворог не просунувся далі по Україні. Ми сьогодні вдячні Героям за те, що стоїмо під мирним небом. І вдивляючись в їхні обличчя на монументах ми розуміємо, що їм було за кого і за що боротися. Дуже важко спостерігати за батьками, дружинами, дітьми, на обличчях яких – сльози. Знайте, ми їх ніколи не забудемо! Вшановуючи загиблих у Волновасі ми заприсягнули собі ніколи не втратити пам`яті. Низько поклоняємося вам. Хочеться бачити і в наступних поколінням гордість за наших хлопців і за те, що вони віддали своє життя, – промовила Світлана Євтихіївна.

Нагадаємо, що 22 травня – річниця трагедії під Волновахою, в результаті якої загинули 18 військовослужбовців 51-ої бригади. Серед них – десятеро волинян.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.