Головна Цікаво У селах Шацького району знову розмалювали зупинки

У селах Шацького району знову розмалювали зупинки

1717

Пульмо, Піща та Голядин – саме ці три села стали наступними, де занедбані десятиліттями зупинки закрасувалися у нових барвах.
Нагадаємо читачам, що раніше флеш-моб із розмальовування зупинок стартував у селі Підманове, де діти разом із вчителями оновили її зовнішній вигляд. Наступною зупинкою-крашанкою стала зупинка в селі Прип’ять. А перед престольним святом в селі Мельники вчителі та учні розфарбували ще дві зупинки. Днями ректор одного з Київських університетів спільно з львів’янами та шачанами «вдихнули друге життя» в зупинку в центрі Шацька.

Вирішили не відставати й у селах Пульмо, Піща та Голядин.
Так, у Пульмі зупинка радує очі жителів та гостей озерним сюжетом. Малювала його студентка Східноєвропейського національного університету факультету образотворчого мистецтва, уродженка села Пульмо Анастасія Занюк. «Вона нікого не допустила до роботи, – розповідає вчитель Пульмівської школи Людмила Положевець. – Допомагали їй лише зробити фон малюнка. Далі дівчина сама творила картину-шедевр на зупинці в такому форматі, в якому бачила».
Діти та вчителі спільно з техпрацівниками шкіл в селах Піща та Голядин також вирішили не відставати від своїх колег та долучились до флеш-мобу. Тепер і у цих селах непривабливі зупинки, які десятиліттями стояли сірими та занедбаними, будуть привертати увагу та радувати місцевих жителів та усіх, хто мандрує цими селами.

Ініціатива розфарбовувати зупинки в селах припала до душі керівникові Шацької дільниці Любомльського автодору Володимирові Федчишину. Відтак дорожники стали «співучасниками» флеш-мобу, спонсоруючи на кожну зупинку фарби. «Нам ще залишилось розфарбувати 12 зупинок в Шацькому районі. Будемо виходити з цією ініціативою на школи, давати їм фарбу, аби розпочату справу таки завершити», – говорить Володимир Федчишин.

Віта ШЕПЕЛЯ.