Головна Цікаво 4 фактори, що допоможуть взяти кредит на більш вигідних умовах

4 фактори, що допоможуть взяти кредит на більш вигідних умовах

1014

Отримати споживчий кредит зараз може практично кожен. Однак при оформленні кредитного договору позичальникові варто враховувати свої можливості по виплаті грошових коштів. На думку фахівців керуючись певними правилами, можна оформити досить вигідний кредит онлайн на карту без візиту в банк, чи мікрофінансову організацію. Ідеальним буде договір, за яким банк надає клієнту велику суму під мінімальні відсотки. Щоб не стати жертвою великих процентних ставок і комісій, позичальникові варто дотримуватися наступних правил.

4 способи отримати кредит на більш вигідних умовах

1. Не вірити рекламі. Кожна фінансова установа прагне залучити якомога більше клієнтів. Для цього керівництво вдається до різних, часом нечесних, способів. Вони спотворюють багато даних, не вказують про приховані платежі або брешуть про те, що процентна ставка низька. Варто враховувати те, що неправдоподібна реклама часто говорить про відсутність перевірки благонадійності клієнта, пропонує видати кредит під 0%, а також не згадує про додаткові послуги, за які також можуть бути несанкціоновані списання з вашого карткового рахунку.

2. Вивчити відгуки. Так як спотворення інформації не є протизаконним, то і пред’явити банкам буде нічого. Єдиним способом дізнатися правду може стати ознайомлення з відгуками. Відвідувати для цього безпосередньо сайт банку не рекомендується, так як там відгуки можуть бути куплені. Варто знайти нейтральні форуми, на яких спілкуються колишні або справжні позичальники конкретного банку. Також можна дізнатися інформацію про певний банк у друзів і родичів. Можливо хтось із них користувався послугами конкретної фінансової установи.

3. Порівняти кілька кредитних продуктів. Не варто зупинятися на одному банку. Необхідно вивчити пропозиції декількох установ і вибрати найбільш комфортне і вигідне. До вигідних кредитів відносяться ті, які мають невелику ставку і великий ліміт грошових коштів. Також необхідно дивитися на терміни кредитних зобов’язань, обмеження за віком і способи погашення позики.

4. Застосувати кредитний калькулятор. На сайті багатьох фінансових організацій є калькулятор. Він дозволяє розрахувати розмір щомісячної оплати і загальної переплати. І хоча даним способом можна буде здійснити приблизні розрахунки, все ж позичальник зможе дізнатися, до чого потрібно готуватися. За точними розрахунками необхідно звертатися безпосередньо в фінустанову. Більш того, такі розрахунки проводить співробітник банку при укладенні договору.

Джерело: https://creditfaq.com.ua/