Головна Цікаво 4 головних параметра якісного постільної білизни

4 головних параметра якісного постільної білизни

286

4 головних параметра якісного постільної білизни

До постільній білизні, як до текстилю для відпочинку, пред’являється ряд вимог, які обов’язково повинні бути дотримані виробником, якщо він прагне пропонувати покупцям тільки якісний продукт. Вони стосуються складу і забарвлення тканини, якості пошиття, відповідності стандартам в розмірах. Пройдемося по кожному пункту докладніше.

Більшість вважає, що текстиль для спальні потрібно купувати тільки з бавовни. Але є покупці, які спеціально шукають набори з тканин, в складі яких є синтетика. Аргументують вони свій вибір тим, що така білизна не мнеться, не втрачає яскравий колір і довго не зношується. Хто ж правий, яке постільна білизна більш гідне вибору?

Щоб не розчаруватися в покупці, важливо дивитися на процентне співвідношення бавовняних і синтетичних ниток в тканині. Поліестеру має бути не більше 50%, а краще ще менше. Навіть 20% штучних волокон буде досить, щоб зберігати стійкість в пранні, до зносу, в той же час такий текстиль буде не так сильно м’ятися, ніж з 100% бавовни. До переваг напівсинтетичних тканин можна віднести і їх недорогу вартість. В інтернет-магазині domashniy.com.ua/postelnoe-bele ви купите таке постелное білизну за вигідною ціною. Якісні і красиві комплекти з Поликоттон і мікросатин стоять на 20% -30% дешевше, ніж з ранфорса або сатину.

Полотна у якісного постільної білизни зшиваються спеціальними швами, які називаються білизняними. Їх особливість в особливій міцності. Являють собою подвійні шви без оверлок.

Відповідність стандартними розмірами – ще одна ознака хорошого текстилю. Вимоги до цього показника пов’язані перш за все з зручністю. Так, щоб люди завжди могли підібрати комплекти під подушки і ковдри, що є вдома.

Хоча слід зауважити, що окремі виробники шиють комплекти за індивідуальними розмірами, які не набагато, але все ж відрізняються від стандартних. Зазвичай, такі фабрики разом з комплектами пропонують у них же придбати ковдри і подушки, які відповідають габаритам постільної білизни.

якість забарвлення тканини визначається відразу за кількома показниками. До них відносяться: відсутність запаху, одяг не фарбується, після прання і сушіння виріб не втрачає колір, фарба розподілена по тканині рівномірно, виворіт не набагато світліше лицьового боку.

Знання цих загальноприйнятих норм допоможе вам вибрати купити кращий для вас комплект постільної білизни – якісний і красивий.