Головна Цікаво 5 нестандартних варіантів подарунків для новорічного корпоративу

5 нестандартних варіантів подарунків для новорічного корпоративу

3059

Вигадати цікаві подарунки для працівників – завдання «із зірочкою». Уже нікого не здивуєш набором із шампанського та коробки шоколадних цукерок або канцелярією з фірмовою символікою компанії. Але й символічні подарунки можуть бути оригінальними. Ось кілька вдалих варіантів, що подарувати працівникам на новорічному корпоративі.

Вічний календар

Це гарний і водночас корисний аксесуар, який обов’язково знадобиться на робочому столі. Особливо добре, що він ніколи не закінчується. А якщо вибрати варіант із натурального дерева, його оцінять і ті, хто любить природні матеріали та турбується про екологію.

Сертифікати з «бонусами»

Якщо не хочеться дарувати співробітникам чергові матеріальні подарунки, здивуйте їх сертифікатами. Оформити їх можна навіть самостійно, красиво роздрукувавши заздалегідь підготовлений шаблон на кольоровому принтері та святково запакувавши листівку. Це може бути сертифікат на «додаткові вихідні», на «можливість попрацювати з дому», на «звільнення з роботи на годину раніше 1 раз на місяць» тощо.

Набір новорічних кульок своїми руками

Це не готові новорічні кулі, які можна відразу вішати на ялинку. Це набір скляних прозорих кульок із необхідними атрибутами для домашньої творчості. Там є фарби, пензлики, блискітки та інші матеріали, щоб кожен зміг створити свою унікальну іграшку та прикрасити нею ялинку. Придбати можна як одну новорічну кульку у привабливій коробочці, так і комплект із кількох куль.

Цікаві скарбнички

Бажаєте красиво презентувати премію співробітникам до Нового року? Чому б не замовити працівникам скарбнички з фразами-мотиваціями та прозорою передньою стороною. Так вони відразу побачать, що в скарбничці є ще один подарунок – грошовий. Для кожного це може стати першим кроком на шляху до мрії – подорожі, покупки, яскравих вражень тощо. А може стати і просто приємним доповненням до зарплати перед святом.

Термокухлі

Зараз бум на гарячі напої будь-де. На прогулянці, на роботі, по дорозі в офіс, під час поїздок у машині – люди постійно п’ють еспресо, чай, капучино, лате тощо. Виберіть якісні термокухлі та вручіть їх співробітникам – такі подарунки для чоловіків і жінок будуть цілком доречними в холодну пору року. Якщо хочете виділитися, нанесіть на презенти символіку фірми, коротку цитату-мотивацію або символ наступного року. Можна навіть підписати кожен термокухоль, щоб співробітники не переплутали свої аксесуари.