Головна Цікаво 5 переваг скупки радіолому

5 переваг скупки радіолому

121

Скупка РЕК давно перетворилася на цивілізований бізнес, який працює за внутрішніми правилами та законами. У прийомі неліквідної техніки зацікавлені всі учасники ринку вторсировини: промисловість, екологи і бажаючі отримати додатковий дохід за не викинуті на звалище старі холодильники чи комп’ютери.

Скупка радіолома – кращий спосіб вигідно позбутися непотрібної електроніки, котра включає до себе усе, що підключається до розетки або працює від батарейок. Здаючи в приймальні пункти старі телевізори, мобільники і радіодеталі, продавець звільняє місце вдома чи на роботі, отримує приємний грошовий бонус, сприяє зростанню економіки і збереженню природних ресурсів.

5 вигід від здачі радіолома в скупку

Демонтаж відпрацьованих вимірювальних приладів і радіокомпонентів з метою отримання і переробки різних матеріалів допомагає вирішувати проблеми, пов’язані з утилізацією електронних відходів.

 1. Захист навколишнього середовища. Послуги з переробки пластмас і скла, використовуваних в телевізорах і комп’ютерних моніторах, знижують потребу у видобутку нової сировини. Переплавлення металів, що витягають із плат і мікросхем, запобігає забрудненню води та знижує викиди парникових газів, котрі утворюються в процесі виробництва нової електроніки.
 2. Додатковий дохід. Прийом або продаж РЕК приносять користь не тільки природі. Це відмінна можливість доповнити бюджет сім’ї чи підприємства грошовим бонусом за здачу непотрібних приладів і техніки, які роками припадають пилом на гардеробних антресолях або складських полицях.
 3. Підтримка невідновлюваних ресурсів. Зростаючий попит на електронні пристрої та побутову техніку означає збільшення видобутку невідновлюваних ресурсів. Винос електронних відходів на звалище призводить до збільшення виробництва сталі, міді, алюмінію й пластика, необхідних для виготовлення нових ноутбуків чи телевізорів. Скупка радіолома дозволяє повторно використовувати більшість матеріалів, з котрих роблять смартфони, побутову техніку та електроніку.
 4. Підтвердження екологічної активності. Посильний внесок у захист навколишнього середовища вітається у сучасному суспільстві. Прийом РЕК і електронних приладів – простий спосіб продемонструвати прихильність окремих громадян та бізнесу до екологічних і соціальних цінностей.
 5. Простота скупки радіолома. Прийом і продаж електронних відходів ніколи не були такими простими. Грошову винагороду за старий телефон, телевізор, плати або мікросхеми пропонує безліч організацій до яких належить «Скупка РЕК».

Львівська компанія скуповує у окремих осіб і підприємств непотрібні радіодеталі за високою ціною. Фахівці «Скупки РЕК» витягають і переплавляють рідкісні метали для повторного використання. Це екологічна альтернатива виносу на смітник несправної електроніки, що зберігається у будинках або складських приміщеннях.

Чому «Скупка РЕК»

Львівська компанія працює по всій Україні і крім нових або уживаних радіодеталей, набуває повний діапазон електронних відходів: від комплектуючих до будь-яких різновидів АТС. Ключові переваги «скупки РЕК»:

 • ціни вищі за середньоринкові;
 • оперативний відгук на дзвінки;
 • докладне й компетентне консультування;
 • чесна співпраця на договірній основі;
 • філії у великих містах країни;
 • оплата зручним для клієнта способом;
 • видача на руки фінансових документів.

Співпраця зі «Скупкою РЕК» – це додатковий простір у будинку чи на роботі, приємний грошовий бонус і захист екосреди. Телефонуйте та міняйте неліквідні радіодеталі на ліквідні гривні!