Головна Цікаво 5 причин, чому в суспільних туалетах дверцята не дістають до підлоги

5 причин, чому в суспільних туалетах дверцята не дістають до підлоги

1894

Запевняємо вас, що ви — не єдина людина, яка коли-небудь відчував дискомфорт при відвідуванні громадського туалету. Ймовірно, ви не раз задавалися питанням, чому двері туалету у вашому офісі, бізнес-центрі або торговому центрі не закриваються повністю від підлоги до стелі. Економія — це далеко не єдина причина такої конструкції.

У разі непередбачених ситуацій ві зможете отримати допомогу

Насамперед, це робиться з метою безпеки. Уявіть, скільки людей відвідують туалет у великих торгових та бізнес-центрах протягом дня? Що може статися, якщо комусь стане погано і людина втратить свідомість. У випадку з закритими дверима пройде дуже багато часу, поки хтось із відвідувачів це помітить, персонал виламає двері і надасть допомогу.

Так легше прибирати

Громадські туалети відвідують сотні людей щодня. За існуючим протоколом, їх необхідно мити і прибирати щогодини. Простір, що дозволяє прибиральникам мити підлоги, що спрощує і прискорює прибирання.

У суспільних кімнатах менше запаху

В закритих просторах, які відвідують сотні людей, складно впоратися і усунути неприємні запахи. Якщо кабінок три або п’ять, їх реально відмити, але, що робити, якщо їх тридцять? Якщо існує простір над та під дверима, повітря циркулює набагато краще, а неприємні запахи зникають швидше.

Це допомагає помітити, що туалет використовується не за призначенням

Конструкція дверей забезпечує більш високий рівень спостереження. Допомагає не тільки адміністрації, але і службам безпеки.

Передбачена можливість евакуації

Замки — не надто надійна річ. Можуть зламатися, тому в суспільних місцях передбачена найпростіша конструкція. Якщо ж людина не може вийти із-за несправного замку, уявіть, що в шумного приміщенні і відсутність мобільного зв’язку, це може зайняти у нього багато часу. З дверима, які не повністю ізолюють простір, попросити про допомогу набагато простіше.

Це збільшує прохідність

Як би вам це не було неприємно, але в суспільних туалетах, де передбачена велика прохідність, важливо, щоб відвідувачі швидше справлялися зі своїми потребами і поступалися місцем іншим. Простіше кажучи, двері, які не повністю ізолюють вас від навколишнього світу, прискорюють процес.