Головна Цікаво Акаунти Фейсбук з ручним фармом: що потрібно знати перед придбанням

Акаунти Фейсбук з ручним фармом: що потрібно знати перед придбанням

663

Трастові акаунти — це дуже важливий витратник для запуску успішних рекламних кампаній у Фейсбук. Більш того, це необхідна умова для того, щоб не злити весь бюджет даремно і змогти запустити ефективні рекламні кампанії. Наявність якісного акаунта Фейсбук може убезпечити вас від несподіваних блокувань і довготривалих модерацій. Саме акаунти Фейсбук з ручним фармом є найнадійнішими та найстійкішими до блокувань.

У цій статті, спираючись на асортимент магазину FB1.shop (https://fb1.shop/), ми розглянемо, що таке фарм акаунтів і які важливі аспекти потрібно враховувати перед придбанням акаунтів Фейсбук з ручним фармом.

Що таке акаунти Фейсбук з ручним фармом

Акаунти Фейсбук з ручним фармом — це профілі, які мають історію соціальної активності та дій. Такі акаунти нагадують звичайні користувацькі профілі, які заповнені та прогріті, мають друзів, пости у стрічці та рекламні інтереси. Такі акаунти є трастовими в очах алгоритмів соцмережі та можуть використовуватися для запуску реклами без ризиків.

Давайте з’ясуємо, на що потрібно звертати увагу перед тим, як купити фарм акаунт. Якісний ручний фарм акаунтів повинен мати низку вагомих ознак:

  • створення акаунта через мобільний пристрій і проксі.
  • тривалість ручного фарма — не менше трьох тижнів.
  • внутрішній фарм: заповнений профіль, перегляд реклами в стрічці, наявність друзів і публікацій у профілі.
  • зовнішній фарм: активність через акаунт на сайтах для збору кукі-файлів і формування конкретних рекламних інтересів в акаунті.
  • створені та наповнені Фан Пейдж на акаунті.
  • наявність створених всередині акаунта Бізнес Менеджерів (БМ) є великою перевагою.

Усі параметри, перелічені вище, мають вказувати на те, що акаунт фармився правильно і має хороший траст. За цим посиланням ви можете підібрати і придбати фарм акаунти Фейсбук: https://fb1.shop/?cat_id=8150. У FB1.shop завжди наявний великий вибір фармленних акаунтів Фейсбук під будь-які рекламні потреби та бюджети.

Великою перевагою є наявність плашки ПЗРД (пройдено заборону на рекламну діяльність) у акаунтів Фейсбук з ручним фармом. У FB1.shop вам буде доступно вибрати і придбати ПЗРД-акаунти з ручним фармом. Такі профілі є стійкими до блокувань, тому підходять під Кінг-акаунти для продуктивного масштабування кампаній. Щоб ваші рекламні зусилля мали результативність, купляйте тільки перевірені рекламні витратники у таких постачальників, як FB1.shop.