Головна Цікаво Антисептичні засоби: принцип роботи

Антисептичні засоби: принцип роботи

918

Антисептичні засоби допомагають убезпечити людну від впливу вірусів та хвороботворних бактерій

У лікарнях, медичних центрах важливо використовувати знезаражувачі, адже у таких місцях концентрується велика кількість хворих людей. Та й у побуті антисептики сьогодні важливі як ніколи, зважаючи на пандемію коронавірусної інфекції. Купити дезінфікуючі засоби можна у спеціалізованому магазині Duomed.ua. У наявності також захисний одяг, перев’язочні та шовні матеріали, абсорбенти, вироби для діагностики.

Антисептики використовують для обробки ран на тілі та як засіб знищення небезпечних збудників: грибків, бактерій та вірусів. Якісні антисептики повинні містити в складі не менше, ніж 60% спирту або хлоргексидин у кількості 2% від всього об’єму. Не варто зловживати спиртовмісними антисептиками, оскільки вони можуть спричинити сухість шкіри, її лущення та свербіж. За день можна використовувати не більше 3 мл антисептика (20-25 розпилень).

Після нанесення засобу на шкіру потрібно його повністю розтерти по поверхні та ні до чого не торкатися 30-40 секунд. Засоби для обробки шкіри діляться на рідкі та гелеподібні. Антисептики у вигляді гелю мають приємний запах, містять гліцерин, який пом’якшує шкіру. Проте вони на певний час залишать на руках шар плівки, що робить їх використання приємним не для всіх.

Незалежно від виду антисептика, він пригнічує розвиток небезпечних мікроорганізмів. У приміщеннях, де перебувають багато людей (школи, лікарні, поліклініки, магазини, громадський транспорт тощо) варто встановлювати антисептики для обробки рук.

Чи можна всім користуватися антисептиками

Використання антисептичних засобів не шкодить здоров’ю людини, якщо правильно їх використовувати. Рани обробляти варто лише відповідно до рекомендацій лікаря. Спиртові засоби можуть негативно впливати на шкіру, тому їх використання варто чергувати з гелевими. Перед сном варто користуватися зволожуючим кремом, щоб пом’якшити шкіру. Якщо антисептик потрапляє в очі чи на слизові оболонки, потрібно негайно промити уражені ділянки водою. Не варто користуватися антисептиком, якщо у людини є алергія на окремі компоненти засобу.

Купити якісні антисептичні та дезинфікуючі засоби можна у магазині Duomed.ua. У наявності дезинфікуючі засоби різного об’єму, тому придбати їх можна для лікарень. Перевага співпраці з магазином у тому, що оплатити замовлення можна після доставки, компанія гарантує обмін та повернення товару, постійну підтримку консультантів. У розділі «Акційні пропозиції» зібрані товари за привабливими цінами. Консультації надають за телефоном, вказаним на сайті. дезінфікуючі засоби