Головна Цікаво Авто під замовлення з США

Авто під замовлення з США

590

Послуга з транспортування автомобілів зі Сполучених Штатів Америки та доставка вантажів з Китаю користуються популярністю серед наших співвітчизників. Щоб угода була успішною, важливо знайти надійного партнера для співпраці. Компанія Say Way пропонує вигідні умови транспортування автомобілів з США і вантажів з Китаю, а також розмитнення авто з США і зберігання транспорту. На офіційній сторінці rastamozhka.com вказані ціни, приклади договорів, там же просто скористатися тарифною калькулятором для розрахунку вартості послуг.

Авто нового року випуску за помірною ціною з Say Way

Українці можуть вигідно купити нову або стару машину з США. Там часто проводять спеціальні аукціони. Щоб прийняти в них участь, знадобитися дозвіл. Фахівці Say Way беруть участь в аукціонах, і можуть викупити, доставити, розмитнити авто, яке сподобалося клієнтові. Всі операції відбуваються після підписання договору, тому замовники можуть бути впевненими в успішному результаті угоди. Необхідно звернутися до менеджера компанії, повідомити про свої уподобання, сумі і інших параметрах. Консультант запропонує кілька варіантів. Після затвердження авто буде викуплено на торгах і доставлено морем в Україні (Одесу). Say Way супроводжує клієнта на всіх етапах угоди, включаючи зберігання в доці, експедирування, розмитнення та ін. Клієнти гарантовано отримують:

  • Якісну і грамотну роботу.
  • Досвідчених фахівців.
  • Супровід на всіх стадіях процесу.
  • Оформлення за ціною інвойсу.
  • Безкоштовні консультації.

На сайті можна замовити зворотний дзвінок, спілкуватися з менеджером в чаті. Підписка на сторінку в Інстаграм допоможе бути в курсі новинок або спеціальних пропозицій від Say Way.

Вигідна доставка товарів з Китаю

Say Way пропонує вигідну доставку товарів з Китаю до 55-60 днів. Час середньої доставки складає 50 днів. У разі затримок, клієнт отримує компенсацію в розмірі 2 дол. США в день за один кубометр. Співпрацювати з Say Way вигідно великим компаніям і приватним підприємцям, оскільки є можливість оформити доставку збірного вантажу, тобто клієнт оплачує доставку тільки своєї посилки, а не всього контейнера. Вантаж можна відправити з будь-якого міста в Китаї. Такий спосіб дозволяє значно економити. На сайті вказано перелік товарів, які заборонені до транспортування. Всі клопоти з оформлення документації, відстеження суден, розмитненні бере на себе Say Way. Прайс з цінами розміщений на офіційній сторінці компанії.