Головна Цікаво Автоматизація фастфуду за допомогою програми Poster

Автоматизація фастфуду за допомогою програми Poster

647

Фастфуд – один з найпопулярніших видів швидкого харчування в місті. Він ідеально підходить для тих, хто цінує свій час і любить смачно поїсти. Сьогодні будь-який бізнес, в будь-якій сфері вимагає оптимально швидкої і якісної роботи, оскільки в будь-якій ніші є величезна конкуренція яку виграє той, хто все робить краще.

Найпопулярнішим методом збільшення продуктивності і прибутковості бізнесу, є програми по автоматизації і поліпшення процесів, пов’язаних з основною діяльністю закладу. Але яким чином це робиться, як цього досягти? Питань безліч, але зустрічалися вам відповіді? У будь-якому випадку зараз ви їх отримаєте, адже ми вам розповімо про програму Poster і її можливості автоматизації робочих процесів вашого фастфуду.

Що Poster може зробити для вашого бізнесу фаст фудів?

Знаєте, таке питання виникає у тих, хто тільки зіткнувся з цією програмою, а вірніше лише почув про її можливості. Для пояснення вам достатньо навести простий приклад: скажіть, скільки ви витратили коштів на придбання програмного забезпечення для вашого закладу? Касові апарати, роздрукування фіскальних чеків, термінали і т.д. Все це на початковому етапі відкриття вашого бізнесу вдарило по бюджету напевно. Окупність початкових витрат від одного до двох років, дивлячись в наскільки затребуваною ніші ви перебуваєте. А що якби я вам сказав, що за допомогою всього однієї програми, ви змогли б заощадити в рази?

А все це завдяки програмі Poster, яка автоматизує процеси, безпосередньо пов’язані з вашим бізнесом. Якщо конкретніше, це:

  • Складський облік всієї продукції і своєчасне оповіщення про малу кількість одиниць товару;
  • Вбудований платіжний термінал для розрахунку ваших клієнтів;
  • Касові зміни і бухгалтерія – все в одному пристрої;
  • Спрощення роботи офіціантів – можливість сортування меню, перегляд заброньованих столиків;
  • Розробка систем лояльності для ваших співробітників і клієнтів;

Хмарне сховище всієї інформації – навіть в разі проблем з Інтернетом – ваш фастфуд продовжує функціонувати як і раніше.

Як багато можна зробити за допомогою однієї програми на планшеті, чи не так?

На даний момент це буде ідеальним рішенням для вашого закладу, ми вас запевняємо.

Як почати користуватися програмою Poster

Насправді скачати програму Poster можна з офіційного сайту розробника, які всім першим користувачам надають п’ятнадцятиденний безкоштовний доступ до програми, щоб ви змогли оцінити всі переваги і можливості даного програмного забезпечення.