Головна Цікаво Автомобілі зі Сполучених Штатів Америки

Автомобілі зі Сполучених Штатів Америки

629

Процес купівлі та доставки іномарок простий та безпечний разом із компетентним посередником. Перевірений в Україні імпортер Carfast.express вибирає найкращі моделі за запитами клієнтів у рамках бюджету, швидко доставляє вантаж до українського порту, попередньо застрахувавши авто на випадок виникнення непередбачених ситуацій у дорозі.

Попит на автомобілі зі США зростає з кожним днем: у чому секрет?

Найважливіша причина – колосальна економія. Покупці зберігають у своєму бюджеті реально більші суми. Вся справа у дуже низькій вартості машин на американських аукціонах. Для американців вони не мають цінності, навіть з невеликими пошкодженнями. Тому їх сильно знижують для залучення іноземних покупців.

У автомобілів з Америки чудові комплектації. Створені для максимального комфорту водія та пасажирів. З підвищеною безпекою та чудовою якістю складання. Експлуатація хорошими дорогами зберігає робочий ресурс автотранспорту, тому в Україні на машинах ще довго можна буде кататися без капітальних ремонтів.

Серед численних посередників компанію Carfast.express вибирають через такі аспекти:

  • наявність у каталозі вигідних пропозицій. Фахівці компанії постійно переглядають лоти, що з’являються, на найбільших аукціонах США. Найкращі варіанти для покупки систематизують у каталозі, щоб клієнти вибирали з гідних машин, вже відсіявши всяке сміття;
  • послуга “під ключ”. Гарантія виконання роботи якісно та в строки. Професіонали посередника повністю займаються всі угодою, починаючи від пошуку моделі та закінчуючи її розмитненням в Україні;
  • ретельна перевірка моделі. Особливо уважно перевіряють історію автотранспортного засобу. Аналіз отриманої інформації дозволяє прийняти рішення щодо доцільності покупки обраної машини. Експерти Carfast.express отримують відомості: пробіг, рік випуску, технічний стан, ДТП та ремонти, угони тощо;
    страхування вантажу перед відправкою морським шляхом до України. Фахівці фотографують автотранспорт із різних ракурсів. Клієнт заздалегідь побачить, як виглядає машина, які є дефекти;
  • робота із партнерськими автосервісами. Автомобілі продаються в Штатах після ДТП, тому потребують ремонту. Компанія Carfast.express працює із досвідченими майстрами, які виставляють реальні ціни за свої послуги.

З клієнтами фахівці посередника взаємодіють в офісі чи віддалено. Замовники одержують результат, на який розраховували. Фахівці працюють за перевіреними схемами, гарантують якість виконаних завдань.

Де купити запчастини на автомобілі із США?

Не знаючи справжньої ситуації, багато автолюбителів вважають, що купити автозапчастини на американський автотранспорт складно чи неможливо. По-перше, в країнах СНД залишилися автомобільні розбирання під американський автопром. А по-друге, багато інтернет-магазинів пропонують свої послуги з підбору та купівлі оригінальних запчастин, деталей з доставкою з-за кордону протягом 14 днів. Один з найдоступніших та найвигідніших варіантів – магазин Massive.ua. Ціни на деталі вказані без накруток, швидкі замовлення та своєчасна доставка комплектуючих.