Головна Цікаво Автослюсар – складна, затребувана і добре оплачувана робота

Автослюсар – складна, затребувана і добре оплачувана робота

1019

Автослюсар – складна, затребувана і добре оплачувана робота

Важко собі уявити, як раніше людина обходився без автомобіля. Зараз завдяки цьому благу цивілізації можна доставляти пасажирів і вантажі, подорожувати і встигати всюди, витрачаючи набагато менше сил. Інша справа, що будь-яка машина – це складна зв’язка десятка механічних систем, на які постійно відбувається чимале навантаження. Поломки тут не виключені.

Саме тому вакансії автослюсаря не пропадають з топів на тематичних ресурсах. Професія вкрай затребувана. Чим досвідченіший фахівець, ніж солідніше його зарплата. У деяких випадках її розміри сягають 25 тисяч без надбавок. Що стосується початківців, то тут рівень тримається в районі 8 тисяч гривень.

Детальніше про вимоги

Є й такі місця, де вам будуть потрібні тільки ті знання, які були здобуті досвідченим шляхом у процесі самостійного навчання. Але більшість вакансій все ж має більш жорсткі рамки. З вас можуть зажадати:

  • документ про закінчення технікуму за спеціалізацією;
  • наявність мінімального досвіду;
  • знання тонкощів роботи з певними типами авто, деталями;
  • вміння використовувати зварювання і токарний верстат по металу.

Останнє у вакансіях можна побачити не так часто, але цей пункт іноді вписують в надії знайти людину, якій під силу буде не просто відремонтувати авто, а зробити це за допомогою якісно відновлених запчастин. Це дає можливість клієнтам економити, не ставити машину в гараж, поки прийде змінна деталь.

Якщо говорити про обов’язки фахівця більш детально, то це планове і сезонне обслуговування, ремонт, діагностика механізмів авто. Потрібні такі працівники як в комунальні підприємства і таксопарки, так і в приватні СТО. В окремих випадках вакансія автослюсаря поєднується з боку водія.

Переходимо до пошуку місця

Багато хто звик використовувати місцеві сайти і газети, але більш доречним рішенням стануть великі сайти, що охоплюють всю Україну. Якщо це розрекламована майданчик, то саме туди приходять найбільші роботодавці з адекватними вимогами і оплатою.

Наприклад, портал для пошуку роботи jobs.ua пропонує відібрати вакансії по місту, посади, розміру оплати, графіку, вимогам до претендента. Цікаві оголошення додаються в обране в кілька кліків, є підписка на свій запит з відправкою нових пропозицій на пошту.

Крім того, реєструючи там профіль, ви відкриваєте можливість пасивного пошуку. У розділі з іншими фахівцями показується заповнена анкета. Є шанс, що ваша кандидатура зацікавить роботодавців, і вони самі подзвонять вже сьогодні.