Головна Цікаво Блефаропластика повік: показання, протипоказання, особливості процедури

Блефаропластика повік: показання, протипоказання, особливості процедури

981

Не всі люди задоволені своїм зовнішнім виглядом. Іноді макіяж недостатньо, щоб приховати явні недоліки на обличчі. Блефаропластика допомагає позбутися нависання повіки, змінити форму очей і зробити погляд більш відкритим. Після операції обличчя виглядає помолоділим, зникають ознаки раннього старіння та провисання шкіри навколо очей.

Кому можна і кому не варто робити блефаропластику

Багато жінок бачать серйозні вікові зміни після тридцяти років. Мімічні зморшки, мішки під очима, втрата пружності шкіри надає обличчю втомленого вигляду. Змінити зовнішність і повернути молодість допоможе блефаропластика. Ціни на операцію залежать від типу складності процедури. На сайті клініки пластичного хірурга Олега Ткача вказано прайс із вартістю послуг.

Блефаропластика має на увазі видалення надлишків жирової кулі внутрішньоорбітальної області ока. До основних показань до проведення операції відносять:

  • утворення «зайвої» шкіри навколо очей;
  • наявність глибоких зморшок;
  • асиметричність очей;
  • опущення слізної залози;
  • вроджені дефекти повік;
  • зайвий жировий прошарок, який призводить до запливання повік та ін.

Блефаропластика є оперативним втручанням. Як і інші операції вона має протипоказання. Не можна використовувати цей метод зміни виду очей людям, які страждають на цукровий діабет, мають погану згортання крові, хворіють на онкологію, мають проблеми із щитовидною залозою. Перед процедурою лікар проводить обстеження та призначає аналізи.

З яких причин виникає зміна стану епідермісу біля очей

Ніхто не застрахований від вікових змін. Але часто зморшки з’являються у досить молодому віці. Причиною може стати різка втрата ваги. Тоді шкіра не встигає втягуватись самостійно. Але рівень структурних деформацій шкіри визначає хірург на первинному огляді пацієнта. Лікарі виділяють чотири рівні змін шкіри навколоочного покриву:

Перший. Поява незначних зморшок, невеликі ослаблення м’язів.
Друга. Наявність зайвих утворень у області повік.
Третя. Яскраво виражені зміни шкіри біля очей, утворення зайвого шкірного покриву, опущення повіки.
Четверта. Серйозні деформації, помітні мішки під очима, значне опущення верхніх повік.

Консультацію з питань підтяжки повік можна отримати на сайті клініки Олега Ткачука.