Головна Цікаво Чому споживачі вибирають гібридні авто

Чому споживачі вибирають гібридні авто

1338

Гібридні автомобілі користуються великим попитом серед жителів України. Вони об’єднали переваги електромобілів і ДВЗ

Це надійний транспорт, який практично не має недоліків. Безумовними перевагами гібридів вважається невелика витрата палива, гарний дизайн і автономність. Замовити доставку автомобіля з США просто, якщо довіритися компанії «Колумб Трейд».

Гібридні авто підходять людям, які люблять комфорт і намагаються економити на покупці речей. Українці вважають за краще купувати транспортні засоби в США, оскільки там простіше знайти нове авто з невеликим пробігом, а відповідна нормативна база дозволяє швидко і недорого отримати документи на машину. Але це не всі плюси гібридів:

  • Істотна економія на паливі (використання 30-35% бензину в порівнянні зі звичайним транспортом за рахунок компенсації частини палива електрикою).
  • Економія на плановому обслуговуванні авто. У гібридах доводиться рідше лагодити двигун, замінювати деталі, масло.
  • Вигідніше користуватися, ніж громадським транспортом, немає прив’язки до графіка метро або автобусів.
  • Внесок у захист навколишнього середовища. Від гібридних авто набагато менше небезпечних викидів в атмосферу.
  • Низький рівень шуму.
  • Широкий модельний ряд дозволяє підібрати авто для кожного бажаючого.

Розмитнення гібридів не відрізняється від звичайних авто і проходить за пільговими тарифами.

Як замовити доставку автомобіля в «Колумб Трейд»

Фахівці компанії «Колумб Трейд» підбирають авто на аукціонах США, контролюють доставку в Україну і сприяють в розмитненні авто. В середньому, доставка і повна процедура оформлення транспортного засобу займає 90 днів. Вантажі транспортуються по морю і попередньо страхуються. У разі виникнення непередбачених ситуацій клієнт не втрачає вкладені гроші. Компанія співпрацює з надійними брокерами та експедиторами. Клієнти економлять кошти, тому що «Колумб Трейд» користується знижками на перевезення від своїх партнерів.

Фахівці повністю беруть на себе клопоти з оформлення документів, в порту, займаються сертифікацією машин, ставлять на облік в сервісному центрі без присутності клієнта. Надійність компанії підтверджується відгуками покупців. Широкий асортимент авто дозволяє купити машину в хорошому стані від 10 тисяч доларів. Консультанти готові відповісти на питання онлайн на офіційному сайті.