Головна Цікаво Чому споживачі вибирають стільниці з кварцу?

Чому споживачі вибирають стільниці з кварцу?

859

Комфортний дім в сучасному уявленні базується на 3-х складових: зручність, естетичність та практичність. Саме на ці критерії орієнтуються виробники оздолювальних матеріалів. Вони мають відповідати повному комплексу вимог. У виборі матеріалу для стільниці на кухню чи у ванну кімнати варто керуватися такими ж принципами.

За оцінками експертів та аналізом відгуків споживачів кварц займає верхні позиції в рейтингах. Це штучний камінь. Він виготовляється із подрібненого натурального кварцу і високоякісних поліефірних смол з використанням технологій вібропресування та обробки високими температурами. Додавання фарбуючих пігментів дозволяє створювати широкий спектр текстур та відтінків.

Переваги стільниць з кварцу

Матеріал характеризується хорошими експлуатаційними властивостями:

  • тверда полірована поверхня. На відміну від натурального каменю, що має пористу структуру, всередину кварцу не проникають бактерії та волога. На ньому не утворюються плями після контакту з соком овочів та фруктів, напоями. Вони залишаються на поверхні і легко стираються тканиною чи губкою;
  • міцність. На таких стільницях не утворюються подряпини при контакті з твердими предметами, ножами та іншим кухонним начинням з металу;
  • стійкість до високих температур. Матеріал витримує перепади в діапазоні 250 °C;
  • поверхні із кварцу можна мити з використанням звичайних засобів. Дотримання бездоганного санітарного стану не пов’язане зі значними витратами часу та коштів;
  • 100% відповідність сучасним екологічним стандартам.

Матеріал представлений великим асортиментом декоративних рішень. Таке розмаїття дозволяє вибрати варіанти, що гармонійно доповнять інтер’єр в будь-яких стилях та палітрах.

BEST-TOP: виготовлення кварцових стільниць на замовлення

Компанія користується бездоганною репутацією. Тут можна замовити вироби із якісного кварцу на вигідних умовах. BEST-TOP співпрацює напряму з всесвітньо відомим виробниками штучного каменю: Cimstone, CaesarStone, Quarella, Hanstone Quartzforms, PlazaStone, Samsung Radianz, Silestone та іншими. Клієнти компанії отримують можливість вибрати декоративні рішення з величезного асортименту відтінків та текстур.

BEST-TOP пропонує комплексні послуги:

  • заявку можна зробити онлайн чи по телефону;
  • у зручний для вас час майстер здійснить заміри, допоможе вибрати вид матеріалу;
  • завдяки власному виробництву виготовлення стільниць займає мінімум часу;
  • встановлення здійснюють майстри компанії.

BEST-TOP надає гарантію на стільниці на тривалий термін. Виконує ремонтні роботи. Клієнти компанії отримують найкраще співвідношення вартості до якості і зразковий сервіс.