Головна Цікаво Чому варто стати членом Німецько-української промислово-торговельної палати

Чому варто стати членом Німецько-української промислово-торговельної палати

267

АНК (Німецько-українську промислово-торговельну палату) заснували у Києві п’ять років тому. Вона входить до всесвітньої мережі німецьких торгових палат, представництва яких є у 92 країнах з більш ніж 140 офісами по всьому світу. У Києві офіс АНК знаходиться по вул. Пушкінській 34, на офіційному сайті https://ukraine.ahk.de/ua/ розміщені новини та інформація про послуги,  членів організації.

Чому варто стати членом АНК

AHK Ukraine була створена, щоб продовжувати роботу Делегації німецької економіки в Україні. Сьогодні до складу АНК входять 120 членів, які ведуть роботу в Україні. Довкола АНК згуртовуються підприємства, які підтримують двосторонні зв’язки між Німеччиною та Україною. Робота AHK Ukraine координується Німецькою Асоціацією торгово-промислових палат.

Членство в АНК дає можливість користуватися такими перевагами: мати підтримку впливових сил серед бізнес-еліт, мати можливість впливати на процеси в економіці, бути почутим стосовно галузевих питань. 

Члени палати отримують:

  • Юридичну підтримку свого бізнесу;
  • Лобіювання інтересів завдяки робочим групам Палати;
  • Можливість участі члена Палати в комітетах та складі робочих груп;
  • Можливість просувати пропозиції в органах державного управління;
  • Інформаційна підтримка;
  • Можливість налагодити вигідні ділові зв’язки та вибудувати відносини з новими бізнес-партнерами;
  • Знижки на комерційні послуги, яку надає дочірня компанія DEІnternational;
  • Можливість відкриття та розвитку власного бізнесу у Німеччині та вихід на ринок ЄС.

Хто може стати членом АНК

На сьогодні більш ніж 150 компаній стали членами АНК. Увійти в асоціацію можуть компанії різних галузей: металургії, легкої та харчової промисловості, сільськогосподарські підприємства тощо. Увійшовши до складу Палати ви зможете швидко знайти партнера для свого бізнесу та розширити діяльність в України чи Німеччині.

АНК виступає проміжною ланкою між політиками та державними інститутами, які мають вплив на ухвалення стратегічних рішень. Щодо питань співпраці потрібно звертатися до контактної особи Катерини Ковпак за номером телефону +38 044 377 51 27 чи надіслати листа, перейшовши за активним посиланням на сайті. Компанія працює в робочі дні. Відповідь на ваш запит ви отримаєте в поточний робочий день. Рекомендуємо для швидкого розгляду вказувати тему вашого листа.

Ми завжди будемо раді співпрацювати з вами!