Головна Цікаво Чим хороші електричні човнові мотори

Чим хороші електричні човнові мотори

907

Коли мова заходить про двигун для човна, майже кожен уявляє собі потужний, продуктивний і маневрений бензиновий. Вони досить швидкохідні і забезпечують комфортну риболовлю в будь-яких умовах, саме тому дуже популярні і затребувані серед різних покупців. Але зараз назвати таке рішення універсальним вже ніяк не можна. Просто тому, що під час нересту, а також в регіонах з катастрофічною екологічною ситуацією застосування таких моторів заборонено.

Крім того, бензиновий агрегат не вийде поставити на легку надувний човен, наприклад, з полівінілхлориду. Його вага занадто великий, і він просто потопить маленьке судно. Тут оптимальним рішенням стане електродвигун на човен. Його називають також троллінговая тому, що він ідеально підходить для такого виду риболовлі. Головною перевагою такого пристрою є безшумність, що дозволяє використовувати його в місцях скупчення полохливої ​​риби.

Якими перевагами володіють човнові електромотори

Управління електромотором може здійснюватися різними способами. Класичним варіантом вважається румпель поворотного типу, в якому передбачена рукоятка газу. Це досить простий спосіб, але потрібно враховувати, що при його застосуванні одна рука буде постійно зайнята. Але це більш надійний спосіб для водойм зі складним дном. Під час риболовлі в русі краще використовувати двигун з ножним керуванням. Тоді швидкість і напрямок човна зміняться після натискання на педаль.

Електричні силові установки для човнів відрізняються такими перевагами:

  • Невелика вага і компактні розміри. Більшість існуючих моделей не важче 10 кілограм. Це робить їх дуже зручними в транспортуванні. Такий агрегат не важко взяти з собою куди завгодно.
  • Різні варіанти установки. Розмістити такий двигун можна де завгодно, існує всього три способи монтажу. Кожен має свої переваги і недоліки.
  • Плавність руху. Обороти мотора регулюються дуже точно і чітко, з цим не виникає жодних проблем. Тому дуже легко підтримувати максимальну швидкість руху під час їзди по водоймі.
  • Легке обслуговування. Електричні двигуни дуже невибагливі. У них не потрібно міняти фільтри або регулярно заливати паливну суміш. Досить періодично міняти щітки в усіх моделях, крім безколекторних.