Головна Цікаво Чим відрізняються камери відеоспостереження IMOU

Чим відрізняються камери відеоспостереження IMOU

936

Китайський виробник Dahua відомий тим, що випускає камери відеоспостереження IMOU

Такі камери відносяться до системи «розумний місто». Устаткування підключається до локальної мережі. Їм можна управляти на відстані. Інтернет-магазин Control пропонує оригінальне обладнання від китайського виробника. У наявність недорогі, але функціональні якісні камери з сертифікатом якості.

Камери IMOU можна застосовувати для установки на різних об’єктах: для будинку, офісних, комерційних приміщень. З їх допомогою просто забезпечити цілодобовий контроль за певним об’єктом, переглядати записи або стежити за тим, що відбувається в режимі реального часу. За допомогою такого обладнання можливо заощадити на штатних працівниках.

Також камери можна використовувати для створення інтелектуальних екосистем завдяки відкритій хмарної платформі. Камери IMOU інтегруються в системи безпеки, які вже існують. Також можуть працювати як автономне обладнання. Серед переваг камер:

  • Просте підключення і налаштування обладнання.
  • Можна використовувати з системами Smart Home, оскільки камери показують абсолютну сумісність з ними.
    \Просто інтегрувати в створені системи безпеки.

У порівнянні з іншими хмарними камерами, IMOU відрізняються бюджетної вартістю без шкоди якості роботи. Широкий асортимент продукції дозволяє підібрати камеру для різних цілей.

Популярні моделі камер IMOU

Серед лінійки камер IMOU є кілька, які відрізняються підвищеною популярністю серед користувачів.

  • Камера IPC-C22EP (або CUE 2). Устаткування має компактний розмір і широкий функціонал. Воно підходить для використання в приватному будинку, офісі, ідеальна в якості відео-няні.
  • Камера IPC-G26EP. Використовується для вуличної відеозйомки. Оснащена светозвуковой сиреною і PIR-датчиком. Корпус виготовлений з міцного матеріалу, можна придбати додаткової чохол для підвищеного захисту обладнання. Камера оснащена мікрофоном і динаміком, то забезпечує двосторонній зв’язок.
  • Камера IPC-D22P. Це купольна камера, яка підходить для установки під стелею будівлі. Вона відрізняється компактними розмірами і стильним дизайном. Напрямок об’єктива приховано завдяки конструкції корпусу.

Інтернет-магазин Control проводить акції і розпродажі відеокамер. Дізнатися про вигідні пропозиції можна, якщо підписатися на розсилку новин від компанії.