Головна Цікаво Де купити iPhone 12 pro?

Де купити iPhone 12 pro?

414

Щороку з’являються все нові моделі смартфонів. Як тільки виходить новинка, всі хочуть отримати її першим або першою

Якщо розглядати преміум сегмент, то найбільш популярним запитом на смартфон є iPhone 12 pro. Чому він став таким популярним? А все тому, що це новітня модель бренду Apple з крутими професійними характеристиками. Це найбільш просунута версія з моделей iPhone 12.

Купити такий гаджет можна в багатьох магазинах, проте не скрізь пропонують офіційну гарантію і хорошу ціну. Іноді можна зустріти iPhone за дуже привабливою ціною, проте магазин не дає ніяких гарантій. Краще відразу відмовитися від такої пропозиції. Якщо Ви хочете отримати оригінальний товар, найкраще звернутися в інтернет-магазин Apple`s.

Відмінність Apple`s від інших магазинів:

  • Тільки оригінальний товар;
  • Офіційна гарантія;
  • Чек при покупці;
  • Конкурентна ціна;
  • Професійний сервісне.
  • Особливості iPhone 12 pro

iPhone 12 pro – лінійка 2020 року, що перевершила всі попередні моделі і інші бренди. Це справжнє технологічне диво, що помістилося в такій невеликій гаджет. Основними новинками бренду Apple стали найновіший процесор А14, потрійний модуль камери, великий обсяг камери, OLED дисплей і підтримка 5G. Це лише основні характеристики, які зробити iPhone 12 pro таким популярним.

Додатково до основних характеристик, ви отримаєте ідеальний зовнішній вигляд iPhone 12 pro, з сучасним мінімалістичним оформленням, відсутністю рамок і надякісним зображенням. Товщина телефону зменшена ще на 1мм. Він ідеально зручно сидить в руці, адже вага не досягає навіть 200 грам.

Процесор А14 працює на основі 6 ядер, він на 40% могутніше, від попередніх моделей. Розробники добре попрацювали над питанням енергозбереження. Ця розробка Apple отримала найкращі рейтинги серед користувачів. Заряд батареї за 30 хвилини може зарядити телефон до 50%.

Чому варто купити телефон в інтернет-магазині Apple`s?

Купуючи телефон в інтернет-магазині Apple`s, Ви можете бути впевнені в тому, що це оригінальний товар. Компанія не співпрацює з посередниками, всі ціни надаються виключно від офіційного магазину виробника. Тому Ви відразу зможете побачити, що ціна аналогічна ціні магазину Apple. Щоб купити iphone 12 pro, потрібно тільки зробити замовлення в інтернет-магазині Apple`s і всього за три дні забрати його в своєму місті.