Головна Цікаво Де купити запчастини на трактор

Де купити запчастини на трактор

541

Велика спецтехніка піддається сильним навантаженням, тому вимагає систематичного обслуговування і ремонту

Часто трапляється, що відремонтувати зношену запчастина просто неможливо, і для ефективної роботи трактора необхідна заміна деталей. Важливо встановити оригінальну запчастину, виконану під конкретну модель, таким чином простіше повернути техніку в лад. Величезний вибір запчастин до тракторів, севалки, жниварок знаходиться в каталозі компанії «Крупа і К» https://krupaik.com.ua/ru.

Які запчастини пропонує «Крупа і К»

Сьогодні без використання великої техніки неможливо ефективно обробляти землю. Техніка повністю замінила ручну працю. Залежно від потреб, можна використовувати севалки, комбайни, косарки та ін. Деякі види техніки використовують кілька місяців в році на посівних або для збирання врожаю, а ось трактора виконую свої «обов’язки» практично цілий рік, і не дивно, що вони найчастіше виходять з ладу. Серед причин, за якими найчастіше ламаються трактора:

  • Порушення рекомендацій виробника по експлуатації техніки.
  • Природний знос деталей.
  • Відсутність планового техобслуговування.
  • Використання неякісного палива, несвоєчасна заміна масла.

Найчастіше ремонту вимагає двигун. Причина поломки може бути пов’язана зі свічками запалювання, погано відрегульована карбюраторі, системі очищення двигуна. Щоб правильно підібрати деталь, необхідно знати марку трактора, модифікацію двигуна.

Які запчастини пропонує «Крупа і К»

Магазин «Крупа і К» пропонує широкий асортимент запчастин до різних видів спецтехніки: тракторів, жаток, севалок, культиваторів, плугів та ін. В наявність деталі від європейських і американських виробників. У каталозі магазина представлені:

  • Запчастини для двигунів.
  • Фільтри для техніки.
  • Вали, підшипники, зірочки.
  • Ланцюги, решета, шланги.
  • Шини та диски.
  • Хімія, масла і ін.

Для швидко відшукати необхідну деталь, варто користуватися рядком пошуку або перевіряти наявність пропозицій в каталозі. У магазині можна купити не тільки запчастини, а й комплектуючі, масло, витратні матеріали, і заощадити на доставці. Вся продукція має гарантію якості. При необхідності клієнти можуть замовити технічне обслуговування і ремонт техніки. Фахівці виконують роботи у власному боксі і виїжджають до клієнтів.

Якщо необхідно замовити неходові деталі або товари, яких тимчасово немає в наявності, менеджер допоможе оформити спецзамовлення. Доставка покупок здійснюється по всіх регіонах країни.