Головна Цікаво Де придбати якісні металопластикові вікна

Де придбати якісні металопластикові вікна

367

Металопластикові вікна залишаються на піку популярності через якісні матеріали, довговічність, високі звуко- та теплоізоляційні властивості. Компанія «Досконалий дім» пропонує виготовлення та встановлення металопластикових вікон за помірними цінами. Досконалий дім на офіційному сайті perfect.if.ua можна переглянути галерею, ознайомитися з відгуками користувачів та скористатися онлайн калькулятором, щоб взнати орієнтовну ціну конструкції.

Металопластикові вікна від компанії «Досконалий дім»

Вибір вікон — це відповідальна справа, адже людина робить покупку на декілька років. Щоб вибрати якісні конструкції, не обов’язково переплачувати, тому що компанія «Досконалий дім» пропонує широкий вибір дверей та вікон за доступними цінами. Для вікон використовують найкращі профілі виробників:

  • Надійність та довговічність від німецького виробника; елегантні конструкції, широкі можливості.
  • Висока якість від українського виробника.
  • Бюджетний варіант з великим вибором теплих систем.
  • Теплі конструкції преміум-сегменту.

Компанія займається встановленням балконних рам. Можна вибрати різноманітний розмір, колір та конфігурацію конструкції. Індивідуальний екстер’єр вдасться досягти завдяки широкому вибору кольорів ламінації металопластикових конструкцій.

На сайті просто скористатися калькулятором. Якщо виникають додаткові запитання, менеджери допоможуть підібрати тип склопакета, колір конструкції. Замовити зворотний дзвінок просто, натиснувши на кнопку «Консультація». У компанії працюють професіональні майстри, які швидко та якісно зроблять монтаж віконних систем.

Ознаки теплого металопластикового вікна

Споживачі вибирають металопластикові вікна завдяки високим показникам теплоізоляції. Це дозволяє значно економити на опаленні приміщення. Теплоізоляційні характеристики залежать від кількох факторів.

  • Склопакет. Для помірного клімату найкраще використовувати двокамерні склопакети. Використання аргону (інертного газу) між склопакетами забезпечить хорошу теплоізоляцію.
  • Профільна система. Спеціалісти компанії радять надавати перевагу монтажній ширині вікна 70 см.
  • Ущільнення та фурнітура. Якісне щільне закривання є основною запорукою тепла. Варто вибирати фурнітуру від німецьких виробників (наприклад, WinkHaus, Roto, GU).

Компанія «Досконалий дім» пропонує безкоштовні заміри віконних систем, які можна замовити за контактним номером телефону, вказаним на сайті.