Головна Цікаво Де замовити контейнери для небезпечних відходів

Де замовити контейнери для небезпечних відходів

1068

На багатьох виробництвах, у хімічній промисловості компанії стикаються з тим, що потрібно кудись викидати небезпечні відходи. Таке сміття може загрожувати здоров’ю людей та бути небезпечним для навколишнього середовища, тому його утилізують з дотриманням спеціальних вимог. Для попереднього зберігання підходить урна для небезпечних відходів. Її виготовляють з матеріалів, які не піддаються впливу хімічних елементів.

Якою повинна бути урна для небезпечних відходів

Перш за все, потрібно зрозуміти, які саме відходи вважаються небезпечними. Це предмети, які можна знайти як на виробництві, так і у домашньому вжитку. Вони можуть нанести шкоду людям та природі, тому таке сміття не можна викидати зі звичайними побутовими відходами. Батарейки, ртутні термометри (особливо пошкоджені), акумулятори, прострочені медичні препарати, дрібні електронні прилади не можна викидати на звичні нам сміттєві полігони. Такі речовини потребують правильної утилізації. Попередньо зберігати небезпечне сміття потрібно у контейнерах, які мають такі характеристики:

  • Герметичність. Кришка урни повинна щільно прилягати до корпусу конструкції.
  • Міцність. Оскільки часто урни встановлюють під відкритим небом, вони повинні бути стійкими до опадів, механічних пошкоджень (проколів, ударів тощо).
  • Легкість. Наповнений контейнер потрібно вивантажувати, тож він має бути в міру легким, аби з завданням було простіше впоратися відповідним службам.
  • Надійність. Тара для небезпечного сміття повинна відповідати вимогам безпеки, щоб отруйні речовини не просочувалися крізь корпус.

Компанія КФ-Сістемс https://kf-systems.com.ua/produkciya/urna-dlya-nebezpechnyh-vidhodiv виготовляє контейнери різного розміру та об’єму. Тара призначена для зберігання ламп, батарейок, акумуляторів, термометрів та ін. Урни виготовлені яскраво червоного кольору, мають зручні отвори для скидання сміття, таким чином людині не доводиться торкатися до кришки.

Переваги співпраці з компанією КФ-Сістемс

Компанія  КФ-Сістемс виготовляє промислове обладнання, агротехніку, металоконструкції, комплектуючі для фонтанів, урни для сміття. У штаті працюють фахівці з високою кваліфікацією. Серед переваг, якими користуються замовники:

  • Якість продукції. На кожному етапі виробництва здійснюється контроль якості, використовуються сучасні матеріали, професіонали своєї страви займаються вдосконаленням виробничих норм.
  • Надійність. Перед відправкою до замовника кожен товар проходить перевірку, що доводять сертифікати якості.
  • Унікальність розробок. Інженери працюють над тим, аби поповняти асортимент продукції затребуваними конструкціями та обладнанням.

Замовити послугу можна на сайті, заповнивши коротку заявку.