Головна Цікаво Де замовити верстку сайту

Де замовити верстку сайту

101

Від чого залежить ціна верстки сайту?

Все залежить від Вашого бажання забезпечити максимальний комфорт для всіх, хто відвідає Ваш сайт з будь-якого пристрою:

Фіксована верстка, вона ж «жорстка». В такому форматі Ви отримаєте сайт, у якого всі сторінки будуть мати фіксовані розміри. Це добре і недорого, але за умови, якщо всі відвідувачі Вашого сайту оснащені моніторами з однаковою діагоналлю і дозволом екрану.

Змінна верстка. Такий варіант верстки професіонали називають «гумовим». Результат – абсолютно всі елементи Вашого сайту автоматично підлаштовуються під параметри і настройки монітора будь-якого відвідувача Вашого веб-ресурсу.

Скільки коштує верстка сайту? Нескладно здогадатися, що фіксована верстка не вимагає багато витрат часу кваліфікованого розробника і тому обійдеться дешевше. Але чи потрібно заради несуттєвою економії втрачати потенційних постійних клієнтів сайту або, тим більше, інтернет-магазину?

Замовте верстку сайту професіоналам

Скільки коштує верстка сайту – це залежить від того, хто і як її виконає.

Перше питання – хто? Це може бути тільки фахівець – фрілансер або співробітник Діджитал-агентства. В чому різниця?

Фрілансер може оцінити свою послугу і по мінімуму або дуже дорого. Що до якості – то робота над помилками може розтягнутися надовго без перспективи завершення.
Агентство Pixel виконує послуги на підставі договору, який передбачає обов’язки сторін. Конфліктні ситуації вирішуються в правовому полі, але, зауважимо, що Pixel жодного разу не відповідав на претензії замовників в суді. Та й взагалі конфліктів нашій роботі не було і бути не може.

Сумніваєтеся у виборі. Не знаєте яку замовити верстку сайту? У розпорядженні професіоналів різні способи верстки веб-сайтів. Серед найбільш затребуваних відзначимо наступні варіанти:

  • табличная або блокова HTML-верстка веб-сайту;
  • CSS-верстка з використанням пов’язаних внутрішніх і глобальних стилів.

Розібратися в перевагах і недоліках того чи іншого варіанту неспеціалісту складно. Простіше замовити верстку сайту фахівцям агентства Pixel і гарантовано отримати необхідний результат.

Як замовити верстку сайту за розумною ціною

Для замовлення будь-якої послуги достатньо зв’язатися з нами будь-яким зручним способом – напишіть в чат або замовте зворотний телефонний дзвінок. Менеджер відповість на всі питання і запропонує варіанти вирішення проблеми. Щоб відсіяти всі сумніви, дізнайтеся, скільки коштує верстка сайту у наших конкурентів. Після укладення договору робота буде виконана в строк з дотриманням всіх зобов’язань.