Головна Цікаво Для яких завдань бізнесу підходить вантажне таксі?

Для яких завдань бізнесу підходить вантажне таксі?

491

Вантажне таксі (davay-pereedem.com/ua/vantazhne-taksi-kyiv) — універсальний та мобільний вид транспортних послуг, який знаходить широке застосування не лише для особистих, а й для комерційних потреб. У цьому матеріалі ми розглянемо, для яких завдань потрібна ця послуга.

Для яких бізнес-завдань можна використовувати вантажне таксі?

  1. Доставки товарів та продукції. За допомогою малогабаритних автомобілів можна оперативно переміщувати товари між розподільчими центрами, складами та магазинами, поповнювати запаси продукції, обмінювати та перерозподіляти товари між філіями, а також розвозити замовлення покупцям.
  2. Перевезення промислових вантажів та обладнання. Вантажне таксі стає бюджетною заміною спеціалізованого транспорту для перевезення верстатів, комплектуючих, будівельних матеріалів та конструкцій між цехами, базами та складськими приміщеннями.
  3. Обслуговування ремонтних та будівельних робіт. Послуги вантажного таксі активно задіяні для доставки будматеріалів, інструментів та техніки до об’єктів проведення ремонтних та будівельних робіт, а також для вивезення будівельного сміття після їх завершення.
  4. Офісні переїзди. При зміні офісного приміщення компанії послуги перевезення вантажів дозволяють максимально оптимізувати переїзд. З їх допомогою здійснюється транспортування меблів, оргтехніки, архівів, інвентарю та іншого майна між об’єктами.
  5. Торгівлі. Компанії активно використовують таксі для доставки своїх товарів та замовлень споживачам. На невеликих мікроавтобусах здійснюється перевезення продукції від оптовиків, розвезення інтернет-замовлень, транспортування вантажів у точки громадського харчування, а також доставка кур’єрських та поштових відправлень.

Актуальні тарифи на вантажні перевезення по Києву ви можете знайти ось тут www.davay-pereedem.com/ua/vantazhni-perevezennia-kyiv.

Переваги послуг вантажного таксі для бізнесу

  • Мобільність та оперативність. Більшість компаній мають у своєму розпорядженні великі диспетчерські служби та розгалужений автопарк вантажівок, розподілений по всьому місту. Це дозволяє у найкоротші терміни подавати найближчу до замовника вільну машину потрібної вантажопідйомності. Середній час прибуття автомобіля після виклику складає близько 30-60 хвилин, що ідеально підходить для вирішення термінових завдань.
  • Широкий вибір автотранспорту. В автопарк зазвичай входять маневрені мікроавтобуси, малотоннажні автомобілі ГАЗель вантажопідйомністю до 1,5 тонни, фургони місткістю до 3-5 тонн, а також великогабаритні бортові вантажівки підвищеної вантажопідйомності (до 10-15 тонн). Це дозволяє бізнесу вибрати оптимальний транспорт під свої конкретні потреби.
  • Сервіс «під ключ». Крім надання самого автотранспорту та послуг водія-експедитора Ви можете замовити: допомогу вантажників для навантаження та розвантаження, кваліфіковані пакувальні роботи, а також залучення фахівців для збирання та розбирання великих меблів.
  • Оформити замовлення можна швидко та легко. Як правило, достатньо зателефонувати гарячою лінією або залишити онлайн-заявку на сайті компанії, вказавши основні параметри перевезення: тип і обсяг вантажу, що перевозиться, плановані адреси завантаження та вивантаження та ін.