Головна Цікаво Дитячі ортопедичні матраци та подушки – комфортний сон, бадьорий ранок вашого малюка

Дитячі ортопедичні матраци та подушки – комфортний сон, бадьорий ранок вашого малюка

228

Додаток в сім’ї – самий вагомий привід для покупки якісних товарів для сну. Щоб забезпечити малюкові максимальний комфорт, слід уважно підійти до вибору спальних аксесуарів.

Статистика попереджає, що більш ніж у 70% малюків виявляються проблеми з поставою, як мінімум у 10% – сколіоз. Важливо розуміти: деформація хребта чревата не тільки візуальним дефектом, але також ослабленням здоров’я дитини. Діти, які страждають на сколіоз, скаржаться на швидку стомлюваність, дискомфортні відчуття в грудях і часті болі в спині. При відсутності лікування сколіоз особливо небезпечний, так як легко провокує невралгію, гіпертонічну хворобу, міжхребцевих грижу і навіть серцеві коліки.

Формування природного вигину хребта відбувається в дитячому віці. Саме тому вибираючи дитячий матрац для сну дитини дорослим потрібно бути дуже уважними до дрібниць. Краща профілактика захворювань хребта для кожної дитини – покупка комплекту з ортопедичної моделі і анатомічних подушок.

Дитячі ортопедичні ліжка: джерело здоров’я і комфорту

Педіатри і ортопеди наполягають на тому, що дитина потребує якісного матраці з перших днів життя. Значимість даного вироби неможливо переоцінити, адже матрацу характерно безліч корисних властивостей:

 • зниження навантаження на хребет;
 • створення умов для правильного формування опорно-рухової системи;
  попередження сколіозу;
 • нормалізація тонусу м’язів;
 • забезпечення фізіологічно правильного положення хребців.

Особливі показання до використання дитячого матраца

Дитячі ортопедичні ліжка рекомендовані всім малюкам без виключення, але строго обов’язкові при:

 • порушеннях сну;
 • м’язовому гіпертонусі;
 • призначення комплексного лікування порушень постави;
 • профілактиці патологій опорно-рухового апарату.

Як вибрати дитячий ортопедичний матрац?

Модельний ряд дитячих матраців настільки широкий, що дорослі найчастіше губляться в океані вибору. Щоб звузити коло пошуку, експерти радять враховувати наступні моменти:

 • варіанти середнього і високого рівнів жорсткості підходять дітям віком до трьох років;
 • м’які і пружні моделі будуть комфортні для дітей від чотирьох років;
 • матеріали виготовлення верхнього шару і наповнювача матраца повинні бути безпечними для алергіків (підійдуть койра кокоса, латекс, бавовна);
 • важливо, щоб виріб добре пропускало повітря.

Подушка – краще доповнення до матраца

Батьки, що піклуються про здоров’я і комфорт малюка, уважно ставляться до вибору кожного спального атрибута. Хіба можна уявити повноцінний сон без зручною подушки? Питання риторичне, однак малюкові звичайна подушка не підійде – йому потрібна анатомічна. Цей виріб показано при різних родових пошкодженнях пошкоджених хребцях, кривошиї, а також для попередження таких порушень.

Пам’ятайте: перед купівлею дитячих аксесуарів для сну з каталогу https://magdek.com.ua/matrasi/detskie-matrasi/ слід порадитися з лікарем. Спеціаліст порекомендує оптимальний рівень жорсткості матраца і відповідну модель анатомічної подушки.