Головна Цікаво Фіскальні реєстратори в Україні від Гера Сервіс з доставкою

Фіскальні реєстратори в Україні від Гера Сервіс з доставкою

225

Електронне обладнання для торгівлі користується великим попитом. Вся справа в необхідності дотримання норм чинного законодавства, а також бажанні автоматизувати бізнес-процеси.

Інтернет-магазин Гера Сервіс пропонує вашій увазі фіскальні реєстратори, касові апарати, сканер штрих-кодів та інше обладнання за найвигіднішими цінами. Ви можете купити необхідний девайс з доставкою по Україні та замовити сервісне обслуговування.

Навіщо потрібні фіскальні реєстратори?

Головне завдання такого обладнання – зберігання у фіскальній пам’яті даних про проведені торгові операції. Фіскальна пам’ять являє собою носій інформації, з якого неможливо стерти дані.

Варто зауважити, що реєстратор і касовий апарат – не одне і теж. Головна відмінність реєстратора – для його нормальної роботи потрібне підключення пристрою до ПК зі спеціальним торговим програмним забезпеченням. В цей же час касові апарати можуть працювати повністю автономно.

Компанія Gera-Service пропонує вашій увазі кращі фіскальні реєстратори, а також їх повну настройку та впровадження електронного обладнання на вашій торговій точці. Наші досвідчені фахівці допоможуть організувати правильну роботу торгового місця і повною мірою дотриматися вимоги чинного в Україні законодавства.

Принцип роботи апарату

Фіскальні реєстратори мають другу назву – фіскальні принтери. З їх допомогою ви зможете друкувати фіскальні чеки для клієнтів і зберігати в пам’яті необхідні дані для фіскальної служби.

Компанія Гера Сервіс співпрацює безпосередньо з виробниками електроніки для торгових підприємств, тому може запропонувати гідний асортимент продукції за найвигіднішими цінами. У нас в каталозі представлені не тільки реєстратори, а й інше обладнання, без якого підприємство не може повноцінно працювати.

Переваги покупки фіскальних реєстраторів від Гера Сервіс

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете не тільки купити фіскальний реєстратор, а також отримати весь комплекс пов’язаних з ним послуг:

  • гарантію;
  • пломбування;
  • підключення;
  • настройку;
  • подальше сервісне обслуговування.

Варто зауважити, що всі фіскальні реєстратори відрізняються між собою технічними можливостями, ціною, габаритними розмірами. Вибирайте відповідний девайс за допомогою наших менеджерів відповідно до потреб вашого бізнесу.

Великий вибір техніки ускладнює підбір. Рядовому підприємцю складно самостійно вибрати відповідний девайс. В такому випадку вам допоможе допомога фахівця. Просто позначте мети покупки електронного обладнання, формат вашого бізнесу і орієнтовний бюджет, і ми запропонуємо найбільш підходящі варіанти обладнання.

Якому бізнесу в Україні слід терміново купити фіскальний реєстратор?

Відповідно до норм українського законодавства реєстратори розрахункових операцій зобов’язані мати і використовувати ті продавці товарів і послуг, які знаходяться на єдиному податку і відносяться до 2 і 3 групи. Детальну інформацію про необхідність використання ФР ви можете дізнатися у фіскальній службі. Не обов’язково використовувати ФР:

  • при реалізації продукції власного виробництва;
  • під час ринкової торгівлі з пересувних точок;
  • при здійсненні торгівлі з оформленням відповідних квитанцій, прибуткових і видаткових касових ордерів.