Головна Цікаво Генеалогічний пошук спадщини

Генеалогічний пошук спадщини

106

В умовах складних історичних переселень, чимало родичів втратили зв’язку з своїми кровними родичами. Багато українців виїхало в США і Канаду, інша частина переїхала в країни Європейського союзу. Сьогодні багато людей шукають родичів за кордоном для спілкування, відновлення сімейних зв’язків і отримання спадщини. Зробити це самотужки дуже важко, для того щоб отримати результат і знайти родичів, краще звернутися в спеціальну компанію, що займається виключно такими справами. Це компанія «Адвокат в Європі».

Детальніше про компанію «Адвокат в Європі»

Компанія «Адвокат в Європі» має величезний досвід в пошуку родинних зв’язків в Ізраїлі, США, Канаді та Європі. Одним з профільних напрямків в роботі є допомога в отриманні спадщини за кордоном. Це складний процес, який включає збір різних довідок, подачу документів до міжнародних інституцій та багато іншого. Замовивши пошук спадщини в компанії «Адвокат в Європі», за Вас зроблять всю роботу, включаючи:

  • Персональний перекладач, оформить усі документи за кордон.
  • Пошук майна, яке може стати спадщиною.
  • Оформлення позову до суду про право на спадщину.
  • Повне ведення справи в суді до завершення процесу.
  • У вартість включено всі Ваші міжнародні перельоти.
  • У вартість входить перебування в готелях за кордоном.
  • Оформлення і передача майна в Вашу власність.

Чому варто довіритися саме компанії «Адвокат в Європі»

Якщо Ви знаєте, що можете претендувати на спадщину ЄС, варто вибрати відразу співпрацю з компанією «Адвокат в Європі». А все тому, що це професіонали, які зроблять все, щоб Ви отримали свою частку спадщини. Для цього в компанії працює більше 70 працівників в різних країнах світу. Всі вони займаються пошуком, оформленням, ведення судових справ і правильним оформлення документів в різних інстанціях. Вони знають всі підводні камені в кожній країні і вміють їх використовувати в своїх цілях. Це ціла структура адвокатів, юристів, працівників фінансової сфери і сфери генеалогії.

Безкоштовна консультація

Справи зі спадщиною зазвичай складні і заплутані, тобі багато залишають це справа ще на початку. Однак в такому випадку краще відразу звернутися в компанію «Адвокат в Європі». Тут Вам нададуть безкоштовну консультацію і розкажуть все з’явилася можливість поскаржитися і підсумовують шанси на успіх. Тільки після цього, вже Вам вирішувати чи підписувати контракт. Компанія гарантує, що за 1 рік в справі зі спадщиною буде остаточний результат.