Головна Цікаво Глюкометр та тест-смужка: як це працює

Глюкометр та тест-смужка: як це працює

225

На цукровий діабет страждають сотні тисяч українців. Захворювання вносить корективи у звичайний ритм життя, і змушує людину постійно слідкувати за рівнем глюкози у крові

Лише постійна здача біоматеріалу дозволить якісно відстежувати рівень цукру. Завдяки сучасним препаратам не обов’язково відправлятися для перевірки глюкози у медичну лабораторію. Застосовуючи тест-смужку на цукровий діабет можна самостійно провести діагностику. Такі засоби прості у використанні та доступні за ціною. В каталозі інтернет магазину Diabet-Class diabet-class.com.ua/g26700826-test-poloski  представлено широкий вибір тест-смужок від німецьких виробників.

Глюкометр — це спеціальний компактний прилад, за допомогою якого можна швидко та точно визначити рівень цукру у крові. Ним просто користуватися в домашніх умовах, і не обов’язково мати медичну освіту. Разом із глюкометром у комплекті йдуть невеличкі тест-смужки. Це витратний матеріал. Щоб отримати точний показник глюкози, потрібно правильно зібрати матеріал та мати якісні смужки. Процедура вимірювання рівня глюкози зводиться до таких простих кроків:

  1. Потрібно проколоти палець спеціальною голкою.
  2. Нанести краплю крові на смужку.
  3. Помістити смужку в глюкометр.
  4. Перевірити результат.

В наявності магазину смужки таких відомих виробників: Wellion, Accu-Chek, FreeStyle, Bionime, Longevita, Glucocard. На ринку представлено чимало продукції, і часто люди не в змозі самостійно зробити правильний вибір. Кваліфіковані менеджери магазину Diabet-Class допоможуть підібрати необхідний товар для кожного клієнта.

Що потрібно знати перш ніж купувати тест-смужки

Придбати тест-смужки можна у вільному доступі. Та купувати матеріали для вимірювання рівня глюкози варто лише у перевірених продавців. Якщо смужки зберігалися з порушенням вимог, вони можуть неправильно показати результат, а від цього постраждає здоров’я людини. Також потрібно перевіряти термін придатності товару. Не рекомендовано використовувати витратний матеріал і глюкометр різних виробників. Diabet-Class напряму співпрацює з виробниками, реалізує лише якісну продукцію, що має відповідні сертифікати.

Оплата можлива на картку та у відділеннях перевізників Укрпошта, Нова Пошта, Justin. Магазин Diabet-Class пропонує доставку посилок у всі регіони України. При покупці товарів на суму від 3000 грн доставка здійснюється за рахунок відправника. Отримати консультацію можливо за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті.