У Греції розвивається туризм в форматі “живи як місцеві”, коли туристам пропонують провести відпустку, відчувши себе місцевим жителем живописного регіону країни.
В цьому році Греція розраховує прийняти 28 млн туристів. Ще рік тому прогнози для грецької туристичної галузі були більш невтішними. З одного боку, вони виправдалися. Перш за все, по туризму на грецьких островах уздовж турецького узбережжя в Егейському морі. Вибрати гарячі путівки до Греції з Києва на Егейському морі вам допоможе тур-оператор Apltravel. Бронювання турів здійснюється без комісій. Також ви можете звернутися до консультанта за підбором туру.
Довгий час було схоже на те, що Греція не зможе вийти з цієї туристичної рецесії. Однак туризм досі залишається в країні перспективною галуззю. Близько п’ятої частини валового внутрішнього продукту становить вартість товарів і послуг, що надаються в туристичній галузі, кожен п’ятий грек зайнятий саме в ній. І в країні спостерігається тенденція до зростання ролі туризму.
Ініціатива туристичної галузі Греції винагороджується
Успіх туристичної галузі Греції не має нічого спільного з чарівними заклинаннями. Швидше він базується на інноваційних ідеях, нових ринкових стратегіях і приватних інвестиційних проектах, одним з яких є підприємство Грігоріса Фануласа. Криза в галузі він так сказати пересидів на горі Пеліон в Фессалії – гірській місцевості, що ідеально підходить для індивідуального туризму. Той, хто сюди подорожує намір дізнатися справжню Грецію і готовий заплатити за це більше, ніж за звичайний тур. Саме тому в 2012 році Фанулас вийшов на ринок з новою ідеєю: історичний регіон на північному сході оспіваної в міфах стародавньої Еллади повинна стати власної туристичної маркою.
Фанулас інвестував в проект власні 35000 євро, не кажучи вже про робочий час. Три з половиною роки він шукав і залучав до проекту маленькі підприємства, які були розкидані по всьому Пеліона. “Кожен міг запропонувати щось своє, проте не мав досвіду і знань, як залучити велику кількість туристів”, – пояснює Фанулас. Ось і придумав власну торгову туристичну назву для цього регіону – LLL (Live Like Local – “живи як місцеві»). За нею туристам пропонується провести час як місцевий житель. Наприклад, гончаріти разом з місцевим майстром, який виробляє посуд з глини, або доїти кіз разом з доярами, або збирати овочі і фрукти разом з селянами.
Продовження статті – в наступному випуску.